Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismama vagyok, tele...

39 hetes kismama vagyok, tele jóslófájásokkal, keményedésekkel. Létezik, hogy mindezek ellenére teljesen zárt a méhszájam?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rengeteg joslofajasom volt, de a 39. hetben mar 3 ujnyira nyitva voltam. Miert kerded? Az orvosod szerint meg mindig teljesen zart?
2009. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Ma voltam nála, és NST-n is, és teljesen zárt méhszájat állapított meg. Az NST is mutatott már kisebb fájásokat, a papíron legalábbis azt láttam, hogy a 10-es skálán 3,5-ig mért értéket, holott a 36 héten a nullával volt egyenlő a "görbém". Jóslóim már 2 hete vannak, éjjel is gyakran ébredek fel rájuk, napközben pedig rengeteget keményedik a pocim. Létezik, hogy a jóslók ennyire nem szolgálják a tágulást?
2009. febr. 16. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
létezik igen, én is így voltam sok keményedés jósló, s zárt méhszáj, aztán csak jobban rendszeresen elkezdődött s jött a baba, a 37 héten...idd málnalevél teát jó töményen
2009. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15:32-es vagyok. A malnalevel teat en is ittam, es nekem az utan is mindig voltak gorcsok. Es 1 ora 10 perc alatt szultem, garvedelemmel. Igaz nekem o a masodik volt.:)

Nem tudom, hogy a tea volt-e az oka, de artani biztos nem artasz vele.

2009. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 16. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!