Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég érdekesen fáj a hüvelyem...

Elég érdekesen fáj a hüvelyem szeretkezés közben, mintha száraz lenne, pedig nem az. Folyásom nincs, de attól lehet gomba? Sajnos kívül is fájdogál már!

Figyelt kérdés
Van pimafucin krémem és kúpom,de nem tudom merjem-e használni. 14 hetes kismami vagyok.
2009. febr. 16. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj orvoshoz! Egyébként nem szerencsls szeretkezni terhesség alatt már a legelején sem. Megnyomhatja a babát/magzatot. Ez nem jó neki, érzi ezt, ha hiszed, ha nem.
2009. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom előző válaszoló hogy értetted, hogy terhesség alatt nem szerencsés szeretkezni, de ezt rajtad kívül még senki nem mondta. Szerintem meg szabad, néha jó is. Ha másért nem, hát a párkapcsolat miatt. Ha valami miatt ártalmas, azt majd ugyis mondja doki.
2009. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ez több helyről is hallottam. 3orvos ismerősöm is mondta. De persze, ezt mindenkinek egyéni joga aldönteni. Ezért vannak különböző nézőpontok. :)
2009. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem hallottam még, hogy tilos lenne szeretkezni terhesség alatt,és eddig még nem is volt belőle problémám!Elfogok menni orvoshoz,csak úgy gondoltam ma használnám a krémet,mert egyre jobban fáj kívül.
2009. febr. 16. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom régi kérdés, de fáj a hülyeség szóval válaszolok...


A babát nem tudja "megnyomni" egy farok, kivéve ha nem egy zsiráf vagy elefánt hosszúságúval rendelkezik a kedves férj.

A terhesség korai szakaszaiban semmi ártalmas nem történik a szex miatt.

2022. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!