Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok. Nem...

14 hetes kismama vagyok. Nem bírom szedni az elevitet mert nagyon nem vagyok jól tőle. Ha külön vettem béres kalciumot az pótolja nekem azt ami kell?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 18:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Legalábbis a kalcium részét,persze.Illetve akkor miket szedjek még??
2011. febr. 28. 18:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj ki más vitamint is,én például Gravidát szedtem. Vagy vegyél folsavat,és egyél sok vitamintartalmú ételt.
2011. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Elevittől szorulásom volt. Átváltottam a Femibionra. Olyan, mintha nem is szedném, annyira nincs semmi bajom tőle. Te 14 hetes vagy akkor a FEmibion400 kell neked.
2011. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hányingerem volt tőle, átváltottam gravidára, de az is csak úgy volt jó, ha étkezés közben vettem be. Ha keveset ettem, már akkor is émelyegtem, vagyis sok kajával nem irritálta csak a gyomrom. Az első időkben a folsav a legfontosabb, Azt mindenképpen szedj vhogy, nem elég az ételben lévő mennyiség
2011. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is hányingerem volt az Elevit vitamintól. Én Ladeevitre váltottam,nagyon jó,igaz,hogy drágább,de nagyon jó :)
2011. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

en LADEE VIT et szedek es minden van bene es nekem nincs semmi bajom tole !! 18hkm

es ha hanyingered van akkor magne B6 ot szedjel de szerintem mar nem lesz hanyingered mert 14 hetesen kezd elmulni.

2011. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindhárom terhesség alatt centrum maternát szedtem, igaz nekem elég volt 60 db az egész terhességre.

Néha ittam a Hipp natált is.



Az elevittől nemterhesen is rosszul voltam.


Nem kell az elevitet szedni, van másis, csak az elevitet nagyon nyomatják a médiában is, pedig... van amit nem mondanak róla....

2011. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!