Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elsőfokú kétoldali coxarthrózi...

Elsőfokú kétoldali coxarthrózisom van (csípőkopás), emelett vele szuletett csípoficam, van egy egészséges kisfiam, szeretnék még egy gyermeket?

Figyelt kérdés
de nem tudom mi tévo legyek, az elso terhességemnél nem volt gond (császárral szultem), de az ortopédom már várólistára tett muprotézisre, de én még nem érzem úgy, hogy olyan nagy a baj, és nagyon vágyok még egy kisbabára, úgysem uszom meg a mutétet, és akkor még a mucsukló elott szeretnem. Van vlki hasonló gonddal vagy problémával?
2011. márc. 1. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a kezemet műtögették 3 évig évente, egy törés miatt amit a kórházban sikerült megműteniük, és elferzőződött, azután jöttek a műtétek, így 3 évem sajnos kárba veszett. Mivel rendszeresen kontrollokra kellett járnom - ahogy majd neked is kell - röntgennel jár, tehát még előtte vállalnám a babát.
2011. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, kíváncsi vagyok mi lett azóta Veled, megszülted a babádat?
2012. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!