Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan döntsek? Kapjak sugárke...

Hogyan döntsek? Kapjak sugárkezelést és kemot, de soha ne lehessen gyerekem? Vagy valami alternatív módon próbálkozzak? Rákos vagyok.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én elsősorban az orvostudományban bízom, az alternatív utat csak akkor választanám, ha a hagyományos nem segít.

Biztos, hogy a sugár és a kemo után már nem lehet gyereked? (Nem értek hozzá, ne haragudj.)

Másrészt lehet, nem lehet gyereked, de legalább te élni fogsz.


Mégy egy, ami ártani biztosan nem fog: agykontroll. Gyógyítsd magad a saját elméd erejével IS.


A legjobbakat, sok erőt és mielőbbi gyógyulást!

2011. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon sajnálom, mihamarabbi gyógyulást Neked, és kitartást! Igazából nem tudok érdemben hozzászólni, csak szerettem volna kifejezni jókívánságaimat!!!

Lehet hogy hülyeség... de petesejtet nem lehet "eltárolni", mint a spermiumot?! Férfiaknál tudom, hogy így van, volt egy gyerekkori barátom aki kapott kemot és sugárkezelést, és neki annak idején a biztonság kedvéért levettek spermiumot. Végül sikerült nekik természetes úton, nagyon remélem, hogy Neked is sikerül!!!

2011. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Menj biztosra! Első az életed!

Biztosan kizárja egyik a másikat? Egy ismerősöm félidős volt amikor kiderült rákos nem lett baj ,de nehéz volt szülés után műtötték kemo stb.

Kitartást! Gyógyulást ! Minden jót neked!

2011. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Újra a második vagyok... jól gondoltam, tudnak petesejtet tárolni, és lombikkal lehet babád, de nem is biztos hogy sérülnek a petesejtjeid... Attól függ mennyit, milyen sokáig kapsz. Első az életed!!! Válaszd a mihamarabbi kezelést, ha szükség van rá!
2011. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

fagyasztass le petesejtet, aztán hajrá! A kezelések mellett szedj gyógygombát! (kérdezz rá az orvosnál, sokan használják már, tompítja a kemó meg a többi negatív hatását, nem leszel olyan rosszul)

Remélem meggyógyulsz!

Üdv

2011. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Múlt héten volt egy riport: a Rippel testvérek egyikének a 21 éves felesége nemrég sugár- és kemoterápián esett át + egy csomó fajta alternatív immunerősítő kezelésen (vízmasszázs stb.) korai stádiumú petefészekrák miatt eltávolították a petefészkeit, de a méhét szerencsére nem kellett. Most 6 hós terhes, az apja testvérétől kapták a petesejtet, a Rippel sráctól a hímivarsejt, de ő hordja ki (lombikbébi)! Nagyon megható történet volt, és fantasztikus volt látni, hogy van remény még a lehetetlenre is!

Persze nagyon sokk függ attól milyen típusú és stádiumú a betegséged.

ÉS az biztos, a Te életed az első, tehát kellenek a kezelések (és mellettük az agykontrollt én is nagyon ajánlom).

Minden jót!!!

2011. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Először te legyél jól, utána lehet gondolkodni a babán!

Sok erőt, kitartást kivánok!!

testvérem párja most van túl rajta - meggyógyult, fagyasztattak le spermát és most ugranak bele a lombikba. Úgy szorítok nekik is - nemsemmi időszak van mögöttük is.

Szóval tudom miről beszélsz- tényleg nagyon nagyon sok erőt kviánok neked! Gyógyulj meg!!

2011. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kemo után is teherbe tudnál esni, csak nem rögtön utána kell próbálkozni. Ha esetleg a kezelés után már tényleg nem tudnál teherbe esni (amit kétlek, reméljük a legjobbakat), akkor sem kell végleg lemondani a babáról, ott az örökbefogadás lehetősége. Rengeteg babát dobnak el maguktól a vér szerinti szülők. Hidd el, nem a vér számít. Amúgy az agykontroll tényleg nagyon hatásos. Félelmetes, hogy mikre nem képes. Egyik rokonomnak is volt egy agydaganata és nem tudtál volna megműteni, ha nem csinálja az agykontrollt. Több centivel "arrébb tolta" a daganatot. Emellett azt hallottam, hogy az almamag is nagyon jó hatással van a rák leküzdésére/megelőzésére. De ezek mellett muszáj menni a kemora is, hogy nagyobb legyen az esélye, hogy meggyógyulsz. Nagyon sok egészséget és kitartást kívánok neked, és természetesen azt is, hogy minél előbb babád lehessen. Drukkolok neked!
2011. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak annyit akartam irni hogy nagyon sajnàlom és imàdkozz hiszen az mindig jot tesz. Szerintem az elottem szolok szinte mindent elmondtak. Jobbulàst, erot, egészséget, boldogsàgot és foképpen nagy hitet kivànok neked.

2011. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már olyat is,hogy kemó után 5 évet kellett várni,hogy egészséges gyereke lehessen.Szerintem is a petesejt fagyasztás a legokosabb döntés,mert előbb magadat kell rendbeszedd,és után a babán gondolkodni.Szerintem egy szülész-nőgyógyásszal kellene beszélned,a ő többet lát a leletekből is,és szerintem több megoldást is tudna javasolni. Mielőbbi gyógyulást,és sok sikert!
2011. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!