Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan döntsek? Kapjak sugárke...

Hogyan döntsek? Kapjak sugárkezelést és kemot, de soha ne lehessen gyerekem? Vagy valami alternatív módon próbálkozzak? Rákos vagyok.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen első a saját életed, utána még mindig lehet, h simán lesz gyereked. Milyen rákod van?
2011. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon köszönöm a sok jókívánságot. 28 éves vagyok. Sajnos, a kismedencémet éri majd a sugárzás. Petesejt lefagyasztására nincs időm (min. 6 hét lenne a levételig, nekem pedig jövő héten kezdik a sugarat) és pénzem sem (csak a gyógyszer 100000 Ft + a többi).
2011. márc. 2. 12:43
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha 28 éves vagy, akkor tényleg ne add fel!! Azt mondták, hogy tuti nem lehet majd utána gyereked? Mindent bele, legyél azon, hogy mielőbb meggyógyulj és hidd el, rendeződni fog az életed, másképp fogod látni a dolgokat és a baba is megadatik majd! Nagyon sajnálom ami veled történik... :(
2011. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!