Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz anya lennék vagy csak...

Rossz anya lennék vagy csak egy hisztis p. a?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok és mostanában elég ingadozó a kedvem. Olyan hülyeségeken kitudok akadni, mint például ha leejtek valamit... Tök hisztis tudok olyankor lenni és nem érdekel semmi és tök kiakadok néha azt kívánom bárcsak ne lennék terhes vagy bárcsak már március vége lenne és meglenne a baba. Bármi eltudom bőgni magam amióta terhes vagyok és ilyenkor csak leakarok feküdni és aludni szeretnék. Párom már sokszor nem tudja, hogy reagáljon ezekre a helyzetekre, mert bármit mond ugyis csak leordítom a fejét közbe meg nem tehet semmiről. Soha nem voltam ilyen soha nem hisztiztem semmin és annyira más ez az egész.
2011. nov. 21. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is 23 hetes vagyok és nálam is előfordulnak ilyen dolgok. A hormonok miatt van. Reménykedjünk hogy szülés után elmúlik. :)
2011. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 23 hetes vagyok!

Tegnap ugy orditottam a férjemmel , mert telefonon beszéltem anyukámmal és a férjem meg mert szólalni. Volt egy orós dolga , reggel el kelett mennie ittholrol és azt mondtam neki délig haza se jöjjön. Szegény meg kérdezte, hogy haza jöhet már, mikor benyitott az ajtón. Akkor már én is nevettem magamon. De én rájöttem mi a baj.

Mi nem nagyon szexelünk mióta terhes vagok és ez a baj. Én nem akarom sosem, de este mondtam a férjemnek, hogy legyünk együtt és bejött. Olyan jol aludtam és sokkal nyugodtabb vagyok már.

Ti , hogy álltok ezzel a kérdéssel?

2011. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szerintem ez elég gyakori a kismamáknál, fel a fejjel! :))) Nem ettől lesz rossz anya valaki... Ilyenkor a hormonok tombolnak ezerrel. Nekünk már 5 hónapos a kislányunk, és igen... Nekem pl szülés után még tartott egy kevés ideig (de már nem volt olyan durva), de mára lekopogom elmúlt. Sőt! Szerintem olyan három-négy hónapos korától már visszatértem szerencsére a régi kerékvágásba. Mindenen tudtam pocakosság alatt sírni, hisztizni... :))) Türelem! Kitartás!
2011. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez sem rossz nem vagy és főleg nem hp. Csak a férjed tartson ki még egy pár hónapig:-)
2011. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne tudd meg hogy bőgtem reggel,mert lecsúszott a nadrágom:)12+1hetes ikres:)
2011. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat legalább már tudom, hogy nem vagyok egyedül:) Csak tuléljük ezt az időszakot is. Férjemet sajnálom a legjobban szegény soha nem tudja, hogy reagáljon a helyzetre. Bár néha együtt nevetünk magamon:)
2011. nov. 21. 11:10
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Es mi lesz, ha majd megszuletik a baba?
2011. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok, akinek 5 hónapos a babája...na az utolsó válaszolónak csak gratulálni tudok! Mi lenne? Elmúlik az érzékenység... ne írtál volna semmit...
2011. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem mulik el az erzekenyseg. A baba megszuletesevel tobb no lesz depis, mint a terhesseg honapai alatt.

Akkor hogy fogtok reagalni?

2011. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy kialakul a depresszió. Nem kell rémisztgetni senkit! Azért mert Neked, vagy esetleg családodból valakinek kialakult, még nem feltétlenül alakul ki mindenkinél...
2011. nov. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!