Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a velemenyetek a 40 ev...

Mi a velemenyetek a 40 ev utani terhessegrol?

Figyelt kérdés
Csaladi kapcsolatokban feltett valaki egy kerdest,tobbek kozott azt is irta hogy az uj parjaval gyereket akar,negyven koruli,erre mindenki lefujta es eleg csunyan kiosztotta.
2011. márc. 2. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szegény. Én nem gondolom, hogy ebbe bárki beleszólhat. Én nem szívesen vállalnám, de van már gyerekem, így könnyű mondani. Ha ennyi idősen gyerekre vágynék mert addig nem adatott meg, félve ugyan, de belevágnék.
2011. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fokozott figyelem kell egy negyvenen túli kismamának, főleg ha első gyermekét várja. Én megértem, ha valaki addig próbálkozik, amíg csak lehet, de tényleg vigyázni kell. Kímélet, táppénz, jó doki, mindenféle vizsgálat, rokoni segítség - csak így tudnám elképzelni.

Én pl. 32 vagyok, és szeretném, ha a 3. gyermekünk még 35 éves korom előtt összejöjjön, a fölött már be lennék tojva a terhességtől és a szüléstől. Hiába vagyok még mindig fiatal, érzem, hogy nem bírja úgy a testem a dolgokat.

2011. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Láttam már 40-es nőt olyan formában, mint én voltam 25 évesen és láttam már olyan 25 éves lányt, aki egészségileg, alakilag, agyilag 40-es szinten volt. Ezt nem lehet így eldönteni, hogy oké-e vagy sem, főleg, hogy ez csak az illető dolga, nem a mienk.
2011. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2011. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
En 39 evesen szultem a masodik gyermekemet,az elsot 28 evesen ,most,a masodiknal sokkal tobb turelmem van,mar nem mennek szorakozni,nem sietek visszamenni dolgozni es meg nagyon sokmindent tudnek felsorolni a masodik javara,persze nem igy terveztem ,nalam is masodik hazassag es veletlenul ,nem tervezve lett,persze nem bantam meg.Egyeduli dolog ami aggaszt hogy o meg fiatal lesz es en mar nem leszek sehol:(
2011. márc. 2. 11:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem tudhatja, az se aki 20 évesen szül...
2011. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ha addig nem lehetett gyerekem most már nem szeretnék mert ha belegondol az ember senki nem akar 60 évesen egy 20 éves gyereket akkor már unokákba kellene gondolkozni ő tudja de én nem vágnák bele.

2011. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A barátnőm idén lesz 40, bármit megadna egy gyerekért. Több inszemen és lombikon túl van, sikertelenül, most örökbefogadnak majd. Én nem értem azokat akik hurrognak, mindenki maga dönti el, maga érzi, hogy mi az ami boldoggá teszi és miért várt eddig. A barátnőmnek sok minden összejött az életben, rengeteg tragédia stb ami miatt nem volt ott az idő, későn ment férjhez így később jött volna a baba. 36 évesen kezdték el, most 40 de nem adja fel és nem is kell!

Ha egészségesek akkor belefér. Hajrá!!!! :-D

2011. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a lehurrogást rám érted kedves utolsó nem az volt a szándékom csak én személy szerint nem tenném akkor inkább örökbefogadnék egy árva gyerkőcöt kb olyan 5-7 éveset mert mindenki picit akar és a nagyokat már nem akarják neki meg potn jól jönne mert ő sem lenne nagyon öreg amikor felnő a gyerkőc és legalább szülőkre találna egy árva kisgyerek:)
2011. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak: nem rád értettem, a kérdező említette, hogy feltett valaki egy kérdést, és mindenki lefújta és elég csúnyán kiosztotta!!! Kérdés után van, ha elolvasnád.... Ha neked írtam volna, akkor megszólítottalak volna.


Ha már megemlítetted az örökbefogadást: még piciknél sem tudod, hogy mit kapsz, mert sajnos nagyon sok anya aki örökbeadja a gyerekét nem vigyáz magára terhessége esetén, ha meg már több ideig van magára a gyermek (gyermek vagy csecsemő otthon) és értem itt a több mint egy évet, olyan kötődési hiányok alakulnak ki benne, amit ha fejreállsz sem fogsz tudni pótolni. Ezért sokan inkább a pólyásokat viszik vagy akarják hazavinni, mert legalább erről az oldalról nem sérültek. De lehetnek más gondok... Szóval: inkább 40 évesen saját ha még lehet, mint örökbefogadni egy másét, aki mellett duplán fogsz megöregedni a gondok mellett. Természetesen kivételek vannak, de akiket én ismerek és örökbefogadtak, nagyon megszenvedték.

2011. márc. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!