Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a velemenyetek a 40 ev...

Mi a velemenyetek a 40 ev utani terhessegrol?

Figyelt kérdés
Csaladi kapcsolatokban feltett valaki egy kerdest,tobbek kozott azt is irta hogy az uj parjaval gyereket akar,negyven koruli,erre mindenki lefujta es eleg csunyan kiosztotta.
2011. márc. 2. 10:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ismerek eléggé sok embert akik örökbefogadtak 5-10 év között gyerekeket és ha megvan a kellő türelem gondoskodás és minden ami kell egy ilyen korú gyereknek akkor nincs baj:)és ezt 10 emberből 9 mondja többek közt én is mert nagynéném 3 gyereket fogadott örökbe a legkisebb volt 4 éves a legnagyobb 11 és nem bánta meg már eléggé benne volt a korba is és azért választották az örökbefogadást:)
2011. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hat azert tenyleg ,ha lehet 40 evesen sajat gyermek,minek az orokbefogadas?En amikor terhes lettem ,rogton kikertem a haziorvos es nogyogyasz velemenyet,alaposan kivizsgaltak es csak utana nyugodtam meg,ha egeszseges valaki ,semmi gond azzal hogy negyven eves,lehet sokkal egeszsegesebb is mint egy fiatalabb.Ez nem kortol hanem eletviteltol fugg.Jo hogy biologiailag idealis a huszas eveiben szulni de nem mervado,egyre tobben szulnek a harmincas eveikben.
2011. márc. 3. 11:41
 13/13 anonim ***** válasza:

Bekopizom, amit az előzőnek írtam hasonló kérdésre:

Én 19,5 évesen szültem az elsőt, aztán zsinórba a többit. Nagyon jó volt, hogy együtt nőttek, sajna válás jött közbe, de olyan jó a viszonyom a gyerekeimmel, hogy együtt buliztunk át sok évet(most épp nem, mert a párommal még gyorsan vállaltunk egy közöset) A nővérüknek néztek, nekem meg olyan jól esett, hogy ragaszkodtak hozzá, hogy menjek velük mindig! Ezért jó, ha korán szül az ember, és most nem feltétlenül a bulira gondolok, hanem a közvetlen, szinte baráti viszonyra. Sokkal könnyebben megérti őket az ember. Most vok 42,csak az a rossz, hogy halálra rémisztenek az orvosok(1 hét és meglesz az eredménye a genetikai vizsgálatnak) és nagyon remélem, hogy ezzel a babával is megyek még snowboardozni, meg egy csomó jó dolgot csinálunk. És lehet, szalagavatóján nagymamijának néznek, igazuk is lesz, sőt addigra biztos lesz sok unokám is :))))De az biztos, ősszel már viszem autós találkozóra, a hatalmas testvéreivel együtt :)"


Ma meglett a genetika, minden rendben van, és a 19 hetes UH is :))) Kislány, és most nagyon örülünk :)))

A kominált tesztet meg eltörölném, 1:50 Down jött ki, és semmi baja a babának :)))

2011. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!