Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek? Szerintetek?

Mi a véleményetek? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kislányunk lesz. A rokonságba van kisfiú, tőlük elég sok kisruhát kaptunk. Ami nagyon kék meg ksifiús, azt kiválogattam, de hagytam bent jópár vastag kék kisnadrágot, gondoltam az egy lányosabb felsővel elmegy. Ti ráadnátok a babátokra? Meg benthagytam egy két világoskék rugdalózót, mivel világos úgy gondolom nem olyan gáz, szerintetek? 27hkm
2011. okt. 24. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem, szerintem egyáltalán nem gáz! A világoskék amúgy is unisex :) Én simán ráadnám, és jók a nacik is, főleg egy rózsaszín felsővel szerintem nagyon jól passzolna!

Nekem amúgy kisfiam van, talpig kékben voltunk tavaly télen és rákérdeztek, h kislány-e, mert olyan szép az arcocskája! Szóval én simán ráadnám!!!

2011. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira gáz. Én simán ráadnám, bár nekem fiam van. De a tesóm kislánya sok kék ruhánkat hordta.
2011. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Add majd rá nyugodtan, egyáltalán nem lesz gáz! Őt nem fogja érdekelni még, hogy mi van rajta, ti tudjátok, meg a rokonság, hogy kislány, a többi meg nem számít. Örülj neki, hogy kaptatok kis ruhákat, mert rengeteg pénzt megspórolhattok, mert olyan gyorsan kinövik...

Boldog babavárást!

2011. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Főleg otthon teljesen mindegy, hogy mibe van. csak tiszta legyen. Bár én is kapnék ruhácskákat.
2011. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Add rá nyugodtan. Ha nagyon zavar,akkor csak otthonra.
2011. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én simán rá fogok adni mindenféle színű ruhát a kisfiunkra!

(jó rózsaszínt épp nem)De ha lányunk lenne, akkor rá is ráadnám a zöld meg kék, meg akár kisfiús ruhákat is, főleg 1 éves koráig!

Szerintem ekkor még nem a divat a lényeg, hanem hogy a testüket melegen tartsuk és megvédjük! Engem speciel nem érdekel, hogy a kiságyban milyen színű bodyt nyálaz, pisil, kakil, stb össze...

Én személy szerint rosszul vagyok attól, hogy legtöbb helyen a kisfiuknak minden kék, a kislányoknak meg minden rózsaszín! Nagy baromságnak tartom, csak arra jó, hogy az ember minél több pénzt költsön!

2011. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam után kislányom született. Pár darab csajos ruhát vettünk csak kimenősnek, itthon a régi, kisfiam kinőtt ruháit adom rá.
2011. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok!:-) Igen nagyon nagy segítség ez nekünk, hogy kaptunk kisruhákat! Akkor bátran rá merem adni őket!
2011. okt. 25. 10:16
 9/9 Atroposz ***** válasza:
Valaki nem azért lesz kislányos mert rózsaszín ruhákba jár.Mi sem hordunk nagyon rózsaszínt sőt kifejezetten utálom a rózsaszín ruhákat.Nyugodtan ad rá a kéket.
2011. okt. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!