Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszélyes? Escherichi...

Mennyire veszélyes? Escherichia coli baktérium.

Figyelt kérdés
32 hetesen vették le a kenetet, aminek ez lett az eredménye... :(( Pedig előtte 1 héttel fejeztem be egy antibioikum kúrát más baci miatt. Most 33+5 hetes vagyok és ma kaptam meg. Ha zárt a méhszájam, lehet nagy baj? Olvastam, hogy koraszülést okozhat... nagyon félek, holnap megyek dokihoz
2011. márc. 2. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

ez egy tipikus kakabaci. Tartsd magad tisztábban.

Holnap majd az orvos vszleg felír gyógyszert. Bízzunk benne,h nem lesz semmi baj!

2011. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem lesz semmi és azt is, hogy még mindig zárva vagyok. Pedig minden nagy wc után használok nedves törlőt is. Lehet fürödni fogok most már inkább mindig utána.
2011. márc. 2. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az e.coli fertőzés általában nem amiatt van,mert székelés után nem törölted ki rendesen a feneked (már elnézést) hanem rengeteg helyen,rengeteg mindentől elkapható.Ezért is lenne fontos minden wc-zés előtt,illetve után is kezet mosni,illetve fertőtleníteni a kezünket.Ezt csak azért írom,mert sokan azt hiszik hogy e.coli=igénytelenség,pedig nem így van.


Valóban okozhat vetélést,koraszülést,de mivel nálad "el lett kapva" időben,és gyógyszert is kapsz,így nem lesz semmi bajotok.Ismerősömnek a méhe is begyulladt,mire észrevették,de semmi baj nem lett,nálad pláne nem lesz.

2011. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja első vok. Vszeg az itt a gond inkább, h a sok antibiotikum kicsinálta a hüvelyflórád, kipusztultak a védő, jó bacik is is, akik a tejsavas közeget termelik, és ezért kaptad el ezt is. Valóban inkább a közvécék használata lehet a ludas, próbáld kerülni, és irass fel a dokival vmi hüvelyflórát rendberakó kúpot az antibiotikum után (bár mire ezt olvasod, már gondolom voltál orvosnál)

Meg még egy tanács: ne használj hüvelyöblítő folyadékokat (boltit), inkább ne is bolygatsd, csak a "bejárati részt. Az elsővel én is orbaszájba takarítottam, és állandóan volt vmi gomba, ilyenek, mert ezekkel folyton minden nap megbontottam a természetes flórát. (nyilván apa se hagyjon bent semmi "anyagot"Kívül szappan, víz, be meg inkább ne nyúlj!mMásodik terhességnél így jártam el, és nem volt semmi fertőzésem

Ja és inkább az orvostól kérj tanácsot, attól mert nekem ez jött be, nem biztos, h mindenkinek

2011. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! este megyek a dokihoz. Lehet, hogy igazad van, hogy az antibiotikum gyengítette már a dolgokat. És használok intim szappant, kipróbálom, hogy most egy ideig nem használom.
2011. márc. 3. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!