Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kozeledik a nagy nap, titeket...

Kozeledik a nagy nap, titeket is mindenki hivogat?

Figyelt kérdés
26-ra vagyok kiirva, es egesz napom abbol all mar egy jo par napja, hogy valaszolgatok a "hogy vagy, meg mindig egyben?" telefonokra, emailekre, ahogy leulok, csorog ujra a telefonom. Ez nagyon kedves mindenkitol, de egy ido utan kiborultam, hogy naponta otvenhatszor el kell ismetelnem kedvesen, hogy igen, jol vagyok, meg mindig egyben. Egyebkent maskor soha senki nem hiv...nalatok is volt/van ilyen? Titeket is idegesitett?
2011. okt. 24. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is már csak pár nap van hátra. Engem is hívogatnak. Megmondtam mindenkinek, ha még egyszer hív, nem veszem fel... aztán találja ki, hogy miért. Azóta nem hívtak, nyugalom van. Nem is értem, miért volt a nagy támadás, mikor úgyis tudják, szülés után mennek az SMS-ek.
2011. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia :) én a kisfiammal mikor terhes voltam még a szüleimmel és tesóimmal laktunk - szépen egy kupacban :) - nekem folyton nézték a nap bármely szakában hogy na vajon most?? vagy már eléggé lent van -e? hidd el a telefon ezerszer jobb :) mint a végigmérés :D ráadásul szerintem azért hívogatnak mert kíváncsiak! most a 2. babával vagyok terhes - már külön lakunk! :) - és közeledek én is a végéhez... és tudom azért hívnak annyian hogy hogy vagyok, mit érzek , mert akik hívnak azoknak még vagy nincs gyerkőcük és kíváncsiak hogy mit érzek-hiszen már benne vannak a gyerekvállalás korában, vagy azok hívnak akik már szintén anyukák és szeretnének velem együtt izgulni - "újra élni" a dolgokat! én már nem veszem ezt zaklatásnak ... sőt kifejezetten jól esik, hiszen ránk gondolnak amikor felhívnak! hidd el miután megszülsz nem fognak ennyien zavarni .. mivel tudják elleszel foglalva a babócával :)
2011. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elég modern a családod, akkor küldj egy köremailt, amiben leírod, mi a helyzet és megígéred, hogy mindenképp értesíted majd őket, amint valami történik, és hogy azért írod az ímélt, mert így egyszerűbb és hatékonyabb. Persze kedvesen megfogalmazva :)
2011. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én egyik babámmal sem húztam addig, hogy jöjjenek a telefonok :)

A barátnőm viszont igen, ő úgy oldotta meg, hogy amikor csörgött a telefon, így vette fel: Szia, egyben vagyunk, jól vagyunk, egyéb kérdés? Vette mindenki a lapot :)

2011. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 26-ra vagyok kíírva!!! :)))

Engem már anniyra dühít ez a dolog!!! Wáááá!!!

Pedig már mindenkinek meg írtam, elmondtam hogy mikorra várom a babát mert császáros leszek!!! És megyek az utcán -jéé te még egyben vagy??? -Mikorra várod??? :(((

Nem is értem, ennyire értettlen mindenki??? Vagy csak direkt csinálják???

2011. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó! Azért mert az emberek jopofák és figyelmesek akarnak lenni! És mikor megkérdeznek a választ már nem is hallják! Mindenki el van foglalva magával! Tölem egy nő ma kérdezte meg harmadjára, hogy tudjuk-e mien nemü lesz a baba. Én harmadjára is el mondtam neki, hogy kisfiu, de szinte biztos vagyok benne, hogy negyedjére is meg fogja kérdezni!

Ilyenek az emberek sajnos. Ilyenek vagyunk.

2011. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, megnyugodtam, hogy nem csak engem zavar a dolog :)
2011. okt. 25. 00:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem még 1 hónapom van hátra és most olyan emberek keresnek meg akikkel van hogy már 5 éve nem beszéltem. Nem tudom mire vélni a dolgot. Hogy reagáljak ezekre. KÖzbe pedig azok az emberek akikkel terhesség elött a mindennapjaimat éltem, nagyivbe leszarnak. Pl. a "legjobb" barátnőmmel 2szer találkoztam a 8 hónap alatt. De azzal meg terveznek hogy majd ide megyünk a babával meg oda. Hát akkor sem kell keresnie...
2011. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
örüljetek, hogy van ki hivogasson! :-)
2011. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!