Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hétig "szokás"...

Hanyadik hétig "szokás" szüléshez orvost fogadni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a 12. heti genetikai UH-ot már neki illik elvégeznie.

Ez már kb. a kritikus időszak vége a baba szempontjából.

2011. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

akár szülés előtt pár héttel is megteheted. van aki lecseréli az orvosát 30akárhány hetesen.


én nekem volt egy kiválasztott dokim, eleve ahhoz mentem és az első alkalom után én közöltem hogy őt választanám. a 12hetest genetikus végzi, tehát nem midnen nőgyógy ért hozzá.

2011. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja, az én dokim nem volt genetikus, igy sem a 12. sem a 18.hetes genetikát nem ő végezte!
2011. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16 hetes terhesen rájöttem, hogy nem vagyok megelégedve az orvosommal. A következő alkalommal, 20 hetesen felkerestem egy másik orvost akit a barátnőm ajánlott. Simán átvett, nem volt semmi gond, és természetesen a szülést is ő vezette.
2011. márc. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a 25-27. héten fogadtuk fel, már nem emlékszem pontosan. Azért ne az utolsó pillanatban szólj, hogy őt szeretnéd, nekik is fel kell készülniük, hogy te nagyjából mikor szülsz.
2011. márc. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még nem szóltam miatta a dokimnak, majd a 30.hét környékén gondoltam. Az első babámnál is akörül kértem meg. Akkor is, most is nyári babám lesz, remélem nem csúszok le róla szabadság miatt, mint első alkalommal.
2011. márc. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
dokifüggő az én dokim ha 12 hétig nem szólsz utána már nem szívesen vállal!
2011. márc. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30 hetesen mentem át másik dokihoz. Ehhez hozzátartozik,hogy akihez jártam nem vállal szülést, de az új doki minden gond nélkül,kedvesen fogadott.
2011. márc. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 32. hetesen mentem másik orvoshoz!

Úgy hozta az élet, hogy költöznünk kellett másik városba.

2011. márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Az én 12. hetimet nem genetikus végezte, hanem az orvosom.

2011. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!