Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hizott meg valaki ilyen sokat...

Hizott meg valaki ilyen sokat a terhesseg alatt? Hogyan fogytatok le?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 31 hetes terhes vagyok es sajna eleg sok ram ment. 165cm vagyok 56kg-rol kezdtem es most 80kg vagyok. Pedig tenyleg figyelek arra mit eszek, nem viszem tulzasba. Az orvosom szerint nem sok illetve nem latszik rajtam, de en nagyon is erzem, foleg miota fekvesre vagyok itelve. Es fogalmam sincs hogyan fogok megint megszabadulni ettöl. Persze nem most hanem majd a szüles utan. Volt mar igy valaki? Mint mondott neki a doki, es mennyi idobe telt lefogyni?
2011. márc. 3. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56 kg-ról kezdted most vagy 80kg, gyerek + magzatvíz van vagy 8-9 kg, vagyis kb 15 kgot kell lefogyj, aminek nagy része a szoptatás alatt lemegy...
2011. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 29 hetes vagyok. A terhesség elején nekem is megszaladt a súlyom, de még időben próbáltam magamra erőszakolni, hogy ne mindig az evés járjon a fejemben. :) Mondjuk a 14. hétig olyan erősen kínzott az émelygés, h nem tudtam megállni, hogy ne rágcsáljak valamit.

Próbáld magad valami olyannal lefoglalni, ami hosszú ideig tart és leköti a figyelmed, olvasás, sudoku, filmnézés, stb. Főleg, hogy feküdnöd kell. Talán így kevesebb kalóriát viszel be.


Szülés utánra pedig a sportot javaslom, futás, elliptikus tréner használata, úszás. Az 1. babám szoptatása után ismét elkezdtem ezeket a mozgásokat és így sikerült lefogyjak. Bármi más mozgás jó, csak mozogj valamit. És persze ne este egyél csokitortát, hanem inkább reggel, ha nagyon kívánod. :)) Nálam ez is bevált.

2011. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia, 53 kg-ról indultam, szülés előtt egy nappal 79 kg voltam, egy hétre rá már csak 63, szoptatás alatt lement 5 kg magától, de sajna most az ünnepek alatt visszahíztam 2 kg-ot, így most még meg kéne szabaduljak legalább 7 kg-tól, hogy jól érezzem magam a bőrömben... odafigyelés, mozgás, ezektől remélek változást (még mindig szoptatok, a kisfiam 15 hónapos).
2011. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
En 58 kilo voltam...9ik hetre hiztam 5kilot.Nagyon ehes vagyok es mindent megkivanok.
2011. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az egyik jó barátnőm kb. 60 kilóval kezdte a terhességet, a végén több, mint 100 kiló volt. Iszonyatosan nézett ki, és ez nem víz volt.

Most 13 hónapos a lánya, még egyszer szoptatja, és 70 kiló. Nem tett érte semmit, nem fogyózik, nem tornázik. Ilyen alkat. Most egész jól néz ki.

2011. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én 65 kg-ról indultam, és 89 kg-mal mentem szülni. A doki jól le*****ott, hogy ez két terhességre elegendő lenne. :-)

A kórházból 10 kg-mal jöttem haza kevesebbel, és most 5 hónap után a 24 kilóból már csak 4 maradt. Pedig sajnos csak 2 hónapig tudtam szoptatni.

És így utólag sem bánom, hogy ettem mindent amit csak megkívántam és jól esett.

Tényleg én is csak azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg magad lefoglalni. Ha meg úgysem megy, ne aggódj, kis odafigyeléssel úgyis lemegy szülés után.

2011. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25 kilót híztam,82 ről 107-re!A szoptatással lement,mire 12 hetes volt a babám 76 kiló voltam!
2011. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyugi a szüléssel szoptatással sok le fog menni. Számítsd még a fent leírtakon kívül a megnövekedett vér mennyiségét, felhalmozott vizet, lelassult anyagcsere következményét. Ilyen tipus vagy. Ne aggódj, ahány hónap alatt feljön, annyi alatt le is megy magától, ha a szoptatás alatt nem nassolsz sokat! OFF: Én 20kg-ot szedtem fel, a kórházból +3-al jöttem haza 5 nap után.
2011. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
167cm, 50kg voltam a terhességem elején, a végére 75kg lettem. A kórházból 10kilóval kevesebbel jöttem haza. Szoptatás, baba emelgetés, pici sport, kb. 3 hónap alatt lement a maradék.
2011. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia!57rol lettem kereken 80kg.Most 10 hos a kislanyom, 63 vagyok,4honapig szoptattam, lassan lemegy...meg egy par kilocska.
2011. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!