Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a kocsonyás dolog...

Mi lehet ez a kocsonyás dolog a bugyimon (16. hét)?

Figyelt kérdés

Bocs ha gusztustalan.

MOst vettem észre és ahogy pisilés után megtöröltem magam még jött ki. Szinte áttetsző, kicsit sárgás dolog, nyúlós, kocsonyás.

Hasonló volt az első terhességemnél a nyákdugó, de az a végén volt és véres volt.

Nagyon megijedtem, mit tegyek?

Vagy lehet, hogy a tegnapi együttlét és a fokozott folyás miatt ilyen?

Volt valakinek hasonló?

Amúgy semmi panaszom nincs, tegnap látott a doki


2011. márc. 3. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a kezdetektől van ilyen fehér folyásom. Most én is 16 hetes vagyok. Nekem azt mondta a doki, hogy normális. De ha sárga és szaga is van az utalhat fertőzésre, azzal azonnal orvoshoz kell fordulni, mert nagyobb baj is lehet.
2011. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem is volt folyásom, de ez most olyan "kemény" volt, szóval nem olyan folyós, de ahogy olvasgattam másnak is volt ilyesmi
2011. márc. 3. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!