Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlagosnál több magzatvíz?

Átlagosnál több magzatvíz?

Figyelt kérdés

28 hetes vagyok,és több magzatvizet vélt felfedezni az Uh-n a doktornő.Cukor terhelésem jó lett,AFP-m jó,alaposan megnézte a gyereket,de nem lát semmi rendelleneset....

Volt így valakinél? Rendeződött a víz mennyisége?


2011. márc. 3. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
16 hetesen sok volt, 19 hetesen átlagos. Mindig változik.
2011. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 hete látott orvos,szintén Uh-n ,jó volt. Most meg már nem. 2 hét múlva megint mennem kell...remélem semmi baj nincs!? :(
2011. márc. 3. 11:59
 3/6 krisztivan ***** válasza:
Nálam is igy volt.Már a 20.héttől paráztattak hogy sok a víz.Engem még elküldtek magzati szívultrahangra i.Ráadásul a babám már a 12.héttől nagyobb volt az átlagnál.Nem kicsit voltam ideges!De csak egy darabig.Minden leletem tökéletes lett úgy ahogy a kisfiam is.Nem akart kibújni és hatalmas baba lett(4430gr,61cm)de teljesen egészséges.Végig sok vizem volt.
2011. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

26 hetesen volt több, 29 hetesen normális,31 hetesen sem látott semmi eltérést egy másik doki.

Nekem azt mondta,hogy vegyek vissza szénhidrátból,én tartottam magam hozzá,úgy látszik bevált.Egyébként azt monta még,hogy az esetek 60-70%ában ki sem derül,hogy mitől volt több..Ne gondolj semmi rosszra,az eredményeid jók:)

2011. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj de jó,hogy ezt leírtad! Azért ezt jó hallani,hogy minden para ellenére,lehet sok magzatvízzel is egészséges gyereket a világra hozni! :)
2011. márc. 3. 12:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó! :) Különben az a baj,hogy eleve diétán vagyok,mert ez már a 3. babám,és a 2.-nál bizony előjött a terhességi diabétesz.Ezért van most a kapkodás,meg idegeskedés,hogy váltig állítják, a jó leletek ellenére is,hogy a cukor lehet a hibás! :S
2011. márc. 3. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!