Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 évesen babát várok. Szüleim...

18 évesen babát várok. Szüleim nagyon ellenzik az egészet. Mit csináljak, hogy mindenkinek jó legyen? Babámnak, szüleimnek, baba apjának?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 16:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha szeretnéd a babát, nem kérdés. Örülj neki, hogy jön. :) Próbáld elmondani a többieknek, hogy te ezt szeretnéd, és beszéld meg anyukádékkal, hogyan tovább, de ezzel az alternatívával.
2011. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

mit csinálj ? örülj !! a sok hülye tömeg-buli nem ér fel egy gyerek mosollyal !menj fel a vatera oldalra sok holmit

lehet kapni olcson,de ha az nlcafen beirod,hogy jön a babád és nincs pénzed a babaholmikra..ingyen is fognak adni..hallottam ilyesmit

a lényeg a pozitiv gondolatok,mondogasd magadban,örülök,boldog vagyok..és az leszel az tuti !

félni nem szabad,nehogy elvetesd !!!

a fiaméknál most lesz baba ..36 évesek..anyagi biztonságra värtak..vártak..

2011. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nah, miújság van veled?

Én voltam az első válaszoló is :)

Ha nem gond akkor irok neked privit.

2011. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%

Én 36 leszek. Most lett kisbabám, én is csak vártam. Kár volt.

Utólag én már a bulizásokat sajnálom, semmire sem volt jó, hidd el.

2011. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hogy dontottel?
2012. nov. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Minek kellett ezt a 6 eves kerdest kiemelni? Legalabb irj akkor par szot magatokrol.
2017. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!