Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák...

Vannak itt olyan kismamák akik Londonban élnek? (NW London) En 22 hetes vagyok és megismerkednék hasonlo koru kismamákkal. Mi Colindale-ben lakunk. Mindenkinek jo baba várást!

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 22:15
 1/8 Nikcsi ***** válasza:
82%

Szia!

Igaz en Hatfieldben elek (eszak-london) es mar 3 honapos a babom, de ha kerdesed van szivesen segitek.

Nikcsi

2009. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi!Néha biztos jol fog jönni!Jelenleg itthon vagyok de ha kérdésem lesz irok!!!!Ténleg köszi!!!
2009. febr. 3. 22:34
 3/8 Nikcsi ***** válasza:
Szerintem ismerlek! :) Az elozo vagyok.
2009. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Hatfieldbe járok suliba....
2009. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Sziasztok, bocsi, hogy csatlakozok, de nekem a férjem van kinn és van két manócskánk és volt szó róla, hogy mi is mennénk, ot vállalnánk a 3. babát. Milyen az élet ott? Írnátok pár sort? Köszi!
2009. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az elsö válaszolonak!

Nem tudom lehet hogy már találkoztunk!Nem elképzelhetetlen!

2009. febr. 4. 07:28
 7/8 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolonak!

Én 7 éve élek kint.Ha tudsz valamennyire angolul szerintem könnyebb az élet!Ha terhes lennél kint ingyen van minden.A vényre irt gyogyszerek,fogászat,szülés,korházi vizsgálatok.Ha jol tudom van kint magyar ovoda,iskola is talán.De a gyerekek hamar beilleszkednek.Mivel kint nem dolgoztál pénzt ott sem kapnál többet mint itthon.De jobbaka a támogatások szerintem.Sok család lakik már kint.És ha ott születik a baba angol magyar állampolgár lesz.Ez neki segithet a késöbiekben.Hirtelen ennyi jutott eszembe.Ha van kérdésed irj privátba nyugodtan!

2009. febr. 4. 07:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, csak a gazdasági válság közepén nem biztos, hogy találna állást. Nem az van ma már Angliában, mint mikor én kijöttem több, mint 4 évvel ezelőtt....


Most is mennek a tüntetések a külföldi munkavállalók ellen.


Amíg meg az ember nem rendelkezik 2éves folyamatos munkaviszonnyal, nem jár neki munkanélküli segély és társai. Max. child benefit-et lehet igényelni. Mondjuk érthető is, aki itt még nem fizetett adót, meg N.I.-t, az ne is kapjon ingyen semmit. És ez vonatkozik bármilyen országra.

2009. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!