Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől feszül ennyire a hüvelye...

Mitől feszül ennyire a hüvelyem, főleg éjszaka, mikor forgolódom?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, már régóta érzem, de már egyre jobban és elég kellemetlen érzés a domb részen fáj, feszül.
2011. márc. 4. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt a 2. babánál.Mint kiderült,akkor ékelődött be a buksija.37+3 hétre meg is szültem 3 óra alatt(2.5 ujjnyira kinyíltam).A kicsi 3090 gramm és 53 centi lett,3 nap múlva haza is jöttünk
2011. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez van nálam is kb. a 35.hete óta.

Kérdeztem a dokit,hogy mitől fájhat mert szinte csak éjszaka vízszintes helyzetben fáj de akkor nagyon.De csak annyit mondott hogy ez normális,de hogy mi az azt nem árulta el. :[


Én ma vagyok 37+2napos,akkor lehet hamarosan érkezik a baba?? Melegfront is jon/van.

Kezdek aggódni.

2011. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!