Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ettetek méhpempőt terhesség...

Ettetek méhpempőt terhesség előtt?

Figyelt kérdés

Én még csak most igyekszem teherbeesni (lombik) és azon gondolkodom hogy segítenék-e magamon ha elkezdeném szedni a méhpempő kapszulát.

Ha szedtétek, melyiket?

Egyébként szednem kell: C-vit, Femibion, Halolajkapszula, Magne B6.


2011. márc. 5. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp szedd. Már van olyan meddőségi központ, amelyik bevette a protokollba a méhpempő szedetését is, és azóta sokkal nagyobb a sikerességi rátájuk (beágyazódást segíti).

Ők is csak a Forever-es Royal Jellyt használják, állítólag ez a legjobb, bár elég drága.

2011. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedtem,igaz én nem lombikos vagyok csak voltak gondok és elkezdtem szendi Vita-caps MÉHPEMPŐ 1420fT/30BD.1 hónapig szedtem és most 21 hetes teres vagyok!
2011. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És naponta mennyit? 1 szemet?

2011. márc. 6. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:
2x1 kapszula/nap.
2011. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a 2.válaszoló vagyok:csak érdekesség képen:

A méhpempő a munkásméhek garatmirigy-váladéka. Ezzel etetik azokat a méheket melyekből méhanyát akarnak nevelni. És ezzel etetik az éppen petéző anyaméhet is. A méhpempő anyagát tekintve legnagyobbrészt fehérje. Található benne sokfajta B-vitamin, ásványi sók és nyomelemek. Az emberi szervezetre még rendkívül nagy mennyiségben sem ártalmas.


Hogy jön ez a teherbeesés témakörhöz?


Mert a méhpempő egy termékenységet növelő szer.


Sok egyéb jótékony hatása mellett, számunkra ezek a fontosak:


* Bioaktív hatása fokozza a termékenységet

* A fogantatás természetes táplálója

* Hasonló hatású mint az anyatej

* Beállítja a peteérést

* Pozitív hatással van a férfiak és nők szexuális teljesítményére

* Növeli a potenciát

* Növeli a stresszel szembeni ellenállóképességet

* Normalizálja az adrenalin kiválasztást

* Méregtelenítéskor 40%-kal gyorsítja a káros anyagok kiürülését


Javasolt eredeti tiszta – méhésztől vásárolt - méhpempő, és nem a kapszula formában kapható. Szedése reggeli étkezés előtt éhgyomorra.

2011. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szedted végül a méhpempőt? Sikerült a beültetés?


üdv

egy lombikos

2011. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!