Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel óta rettenetes...

Ma reggel óta rettenetes pisilési ingerem van. Vajon felfázhattam, vagy annak más tünetei is lennének?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok. Ma reggel úgy ébredtem, hogy kb. tízpercenként őrült nyomásérzés jön rám, és úgy érzem, hogy azonnal mennem kell WC-re. De nem igazán tudok pisilni, maximum csak keveset. Nem fáj, nem csíp, de hirtelen rámjön, és nagyon gyakran. Ez felfázás lehet, vagy annak más tünetei is lennének, vagy csak valami "banális" oka lehet?
2011. márc. 5. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha más tüneted nincs, akkor szerintem csak a babád most került olyan helyzetbe, most nőtt meg ekkorára, hogy nyomja a húgyhólyagodat. És ez kb. a végéig így marad :-))

Szép babavárást!

2011. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy vagyok. 16 hetes vagyok. Pár napja szörnyű pisilési ingerem van, nem csak reggel. Nekem is azonnal futnom kell a WC-re, de nem pisilok annyit, mint amennyire kell. Szerintem is csak a baba nyomja, azért érezzük ezt. :)
2011. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem pont a 17.héten kezdődött,ugyanezek a tünetek,a vizeletem tiszta,és azóta is tart :) a megnövekedett méh,magzatvíz,és a baba okozza.Szokj hozzá,mert ez még csak kellemetlenebb lesz :D

30 HETES KM

2011. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!