Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Munkaundor, semmihezsincskedve...

Munkaundor, semmihezsincskedvem érzés másnál is gyakori?

Figyelt kérdés
8. hétben járunk és igazából már január óta nincs kedvem dolgozni, reggel iszonyat nehéz a kikelés az ágyból, délután pedig már alig várom, hogy lefeküdhessem, várom a hétvégét is. Nincs kedvem semmihez csak aludnék és feküdnék egész nap, igaz attól meg a hátam és a derekam fáj. Ez a "más" állapotomnak köszönhető, vagy másról lehet szó?
2009. febr. 18. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez az érzés a má állapotnak köszönhető!Én ugyan így voltam az első 1-2 hónapban csak aludhatnékom volt.Volt,hogy délig -ig aludtam :-)nincs semmi gond ne aggódj!
2009. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dettó!!!!!!!!! 9 hetes vagyok, iszonyú lusta lettem. Minden nehezemre esik. Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. :)
2009. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nekem is volt ilyen, ráadásul július volt és meleg. Alig vártam, hogy hazamehessek és aldjak. Aztán augusztusban feküdnöm kellet 2 hetet, utána elmentünk nyaralni.

A második trimesztertól már jólesett dolgozni menni, dmelóztam egészen a 34. hétig.

2009. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ez teljesen normális. az elso 12 hetben en is ugy ereztem magam, mint akit agyonvertek, aztan onnantol kezdve mintha megtriplaztak volna az eredeti energiamat :)

kitartas az elejere, onnantol mar nagyon jo lesz.

udv, noj, 36+6

2009. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors reagálásokat

megnyugodtam :-) lehet azért van ez, mert az első három hónap a legkritikusabb és a természet így védi a kismamákat, alvással nem lehet ártani neki, de lehet, ha teli lennénk energiával, akkor pl. lefutnánk 200 km-t, na az biztos nem lenne jó neki

csak ez a gyomorégés, ez szörnyű, bár tudom, ha majd megszületik, ezekre már nem is fogok gondolni :-)

2009. febr. 18. 13:21
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen normális ahogyan érzed magad. Egy kismama ha csak teheti menjen táppénzre és csak magával a babájával és a párjával foglalkozzon, én is így tettem a 11.héttől
2009. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most is itt ülök a munkahelyemen és majd megőrülök az unalomtól és az ásítozástól, pedig dolgom az lenne. A hétvégéim egyenlőek a nullával, szinte fel sem kelek, csak alszom és fekszem, a takarítást és a mosást is olyan vontatottan tudom elvégezni. Remélem elmúlik majd idővel. Táppénzre nem akarok menni, mert itt még nem mondtam el, hogy baba lesz. Kitartás, vagy táppénz, vagy szabadság.
2009. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyomorégésedre ajánlom a Robinia Pseudo-acacia homeopátiás készítményt, én is sokat szenvedtem a gyomrommal és ez bevált. Vagy érdeklődj a gyógyszertárban, biztos tudnak segíteni, tudod ezek a szerek abszolút ártalmatlanok a terhesség alatt is szedhetők.
2009. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát én már 23 hetes kismami vagyok, de a munkaundor és a fáradtság egyre nagyobb. Bármikor el tudok aludni, ami eddig nem volt jellemző.

Számolom már a napokat, amíg dolgozom, még 61 nap a hétvégékkel együtt, de egyre nehezebb.

2009. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon fáradt voltam már az első hetektől kezdve, és végig nehezen is viseltem a terhességet. (bár a várandós szó szebb lenne, de néha tényleg tehernek érzi az ember:))

Csak feküdtem volna egész nap, reggeltől kezdve alig vártam, hogy este legyen. Mellette persze el kellett látni a családot, nagyon nehezemre esett sokszor, már 7 órakor (este) aludtam volna szívem szerint.

2009. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!