Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem szabad terhesen...

Miért nem szabad terhesen epillátort használni? Árt a babának?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam. Nem értem, hogy mibe árthatna ez bármelyik félnek is.

Az egyetlen ami eszembe jut, hogy nagy pocakkal lábat epilálni... hát ahhoz igen csak össze kell préselni a pocakot, benne a babával.

2011. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Dehogynem szabad. Csak jobban fáj, mint korábban. Én a terhességem alatt és előtte is csak epilátort használtam, kivéve,a mikor már akkora volt a pocakom, hogy nem tudtam sokáig összehúzódszkodva ülni. Akkor borotváltam, mert az gyorsabb volt. Üdv.
2011. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyanta vagy epillátor ebben az esetben tök mindegy.


Olvasd el, megérted a lényegét:


[link]

2011. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elolvastam az utolsó válaszoló linkjét. Hát aranyos volt:-) Nekem annak idején indították a szülésemet, mert a Manócskám olyan jól érezte bent magát. Üdv, 2. válaszoló voltam.
2011. márc. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:)))))

Ha ezt tudom nem kilométereket futok lépcsőn fel és le 41hetesen, hanem gyantáztatok:)))))

Ha egy bébi születni,elhalni akar akkor tök mindegy mit csinálsz vagy épp mit nem, a kicsi dönt és cselekszik

pl. fiammal 38hetesen hatalmas munkába indítós huncut apának éjjel babáztam, lányommal apa már rosszul volt ha csak a szexre gondolt és a kicsi nem akart kijönni...

2011. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38 hetes terhes vagyok, végig gyantáztam és epilátoroztam, és semmi bajunk nincs.
2011. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első terhességem alatt végig gyantáztattam, 38 hetesen láb, hónalj, kéz és teljes fazongyantán voltam, hogy a nagy napon szép legyek. Kisfiam 42 hétre született, mondanom sem kell, már nem voltam szép. :(
2011. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!