Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vok. Az AFP...

17 hetes kismama vok. Az AFP eredménynél 0.70 a jó nekem 0.68 lett az orvos csak holnap fogad de úgy érzem addig megőrülök a kétségtől. Az orvos szerint nem nagy gond. Volt ez mással is, és mi lett az eredmény?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaj, ne edd magad! Óriási a valószínűsége, hogy nincs a babának semmi baja!

Az AFP már túl megbízható mérési laboreredmény.

Ha genetikai tanácsadásra küldenének menj el és hallgasd meg. Ha amniocentezist javasolnak élj vele, teljesen meg fog nyugtatni az eredménye.

Ne idegeskedj! Kilengett AFP eredmények sora mellett születnek teljesen egészséges babaák.

2009. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tényleg nyugodj meg. Az AFP egy nagy hülyeség, arra való, hogy legyen min parázni. és ez az eredmény még amúgy is jó. nem is értem, hogy minek még ez az egész, csomó boldogabb országban már rég eltörölték. mindenki csak szétidegeli magát rajta feleslegesen. tényleg nyugodj meg, nincs semmi baj.
2009. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem 0,78 mom volt az alső kóros 0,80 volt.nekem egy semmit küldtek ki postán fáradjak be gen UH-ra 1 héttel előbb mint kellett volna.

ne foglalkozz vele. amennyiben csináltattál kombinált tesztet vagy más jellegű tesztet és az jó lett akkor ne foglalkozz vele, meg egyébként is.

Én átéltem halálomat, kibőgtem a szemem, majd mikor a dokimhoz mentem azt mondta az afp-re: "ezzel nem foglalkozunk, mert a kombinált teszt jó lett, és az a mérvadó"

egyébként az afp eredmény a gen uh eredményével együtt érvényes.

Úgyhogy tudom könnyű mondani de ne aggódj!!!!!!!!!

2009. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adri baba ***** válasza:

Szia!Nekem is alacsony lett az afp!Nálunk 0.6 az alsó határ és nekem 0.57lett!Elküldtek genetikára és ott az Uhon semmi baj nem volt de biztos ami biztos alapon magzatvizet akartak venni!!Én nem engedtem,féltettem a lányomat!!Azt te döntöd el hogy kéred e!!!Nyugodj meg.Sajnos olyan eset is van akinek az afpje kitűnő mégis beteg babája születik!!

A 2%mindig fenáll!!!Nyugi semmi baj nem lesz!!1000en vannak genetikán úgyhogy nem csak a tied lett rossz!!!!Remélem ezzel segítettem!!!

2009. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek a megnyugtató válaszokat! Sokat segített! Minden jót Nektek és még egyszer köszönöm!
2009. febr. 18. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!