Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális-e? Mi lehet ez?...

Normális-e? Mi lehet ez? Milyen egy normális terhesség? Milyennek kellene lennie?

Figyelt kérdés

Az előző terhességemnél éreztem, hogy van baba. Végig véreztem, míg el nem vetéltem 22 hetesen. Nagyon szerettük volna.

Most 7 hetes vagyok. Nem mondhatnám, hogy problémamentes, de jobban vagyok, mint az előzőnél, de egyáltalán nem érzem magam annak. Most is fekvésre vagyok ítélve. Örülök a babának, de nagyon félek is, hogy elveszítem, de mégse érzem anyának magam.

Azért van ez mert az előző terhesség szó szerint szar volt? Most meg "minden rendben"? Válaszokat köszönöm!


2011. nov. 19. 12:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Biztos az előző terhesség traumája miatt most nem mersz pozitív érzelmeket táplálni!

De azért próbáld meg, mert a pozitív érzelmek fizikálisan is jót tesznek!

Drukkolok, minden jót!

2011. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is elvesztettem első babám.Most itt egy gyönyőrű kislány most lsz egy éves.Nekem is végig feküdnöm kellett.

Én 32hét tájékán jöttem rá ,hogy nem engettemm magamhoz olyan közel a második babát félelmeim miaat.Akkor jöttem rá ,hogy mostmár nem lehet nagy baj és akkor keztem anyának érezni magam .Mindent beakartam pótólni.Nagyon vártam őt de féltem,hogy megérzi félelmem és kihat majd a kapcsolatukra.Nagyon nyugodt baba nagyon ragazkodik hozzám .

Ne aggodj!

2011. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást! :)

Szeretném kimutatni, hogy szeretem és nagyon várjuk, de nagyon félek.

2011. nov. 19. 12:50
 4/29 anonim ***** válasza:

első vagyok:

akkor ne mutasd ki még, de nyugodjál meg!

az nagyon fontos!

2011. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hát épp ez a furcsa, hogy nem vagyok ideges. Nem érzem úgy, hogy baba van, pedig a tesztek pozítívak, a doki is azt mondta, hogy terhes vagyok. És mégse érzek semmit. Nagyon akartam babát és most mintha nem lennének érzéseim. Most is akarom, de valami miatt nnm érzem, hogy van. Testvérem szerint elnyomom az öröm érzését, hogy mégegyszer ne érjen csalódás. pedig örülnöm kéne. Mi baj lehet velem? Nem merek tervezgetni. Igaz most van 8 hónapja, hogy elvesztettük a 22 hetes kislányunkat. Azóta nagyon a le vagyok törve. Mégjobban akartam a babát. Örültem mikor pozítív lett, de most.. nem értem magam.
2011. nov. 19. 14:38
 6/29 anonim ***** válasza:

Pontosan az van, amit a tesód mond!

És nyugodj meg, teljesen természetes amit érzel.

Majd ahogy telnek a hetek, egyre jobb lesz. De azt se erőltesd, hogy jaj, nekem most örülnöm kell, mert terhes vagyok. Nem KELL örülnöd, majd az is eljön!

Vigyázz Magadra nagyon, és ne kombinálj, semmi bajod!

2011. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. nov. 19. 14:54
 8/29 anonim ***** válasza:
Próbáld lefoglalni magad és ne gondolj rosszra, biztosan azért kavarognak benned ezek az érzések, mert rossz élményeid vannak. Csak pozítívan gondolkodj. Az meg egyáltalán nem baj, ha mondjuk ezzel a babával nem vagy rosszullétes. Biztos minden rendben lesz, hamar elmegy még ez a kb 30 hét meglátod. Én is mintha tegnap olvastam volna le a pozitív tesztet, most meg már elmúltam 30 hetes. Nem volt egyszerű az eleje se, most se az, sokat kell pihennem, de a babáért mindent. Mekérdezhetem, hogy mi volt a baj az előző terhességednél, ill. hogy mért vagy most is pihenésre ítélve? Persze csak akkor válaszolj, ha akarsz.
2011. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Végig véreztem. A baba rendesen fejlődött, de mivel nem volt rendesen megtapadva levált a 22hetesen (menstruációtól számítva a 24 héten).

Most is volt vérezgetés. Két napja nincs. Jövő héten fogok ismét bejelentkezni magándokihoz, mert az sztk-okba nem bízok.

2011. nov. 19. 16:31
 10/29 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de hidd el most minden rendben lesz, lényeg, hogy pihenj sokat és csak a pozitív dolgokra gondolj. Találj vmi jó kis elfoglaltságot.
2011. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!