Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40+2 hetes vagyok. Ma borzalma...

40+2 hetes vagyok. Ma borzalmas sírógörcs jött rám. Felgyülemlett a feszűltség+aggódom, h miért és mikor jön a baba. Ez normális? Vagy csak én vagyok ilyen gyenge idegállapotba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
én minden nap sírtam. 11 nap túlhordás lett belőle. természetes, hogy ideges vagy, eléd raknak egy dátumot, várod, mint a messiást, aztán elcsorog az a nap. meg még egy. meg még egy. hát, nem könnyű. sok kitartást kívánok, legkésőbb pár nap, és a kezedben lesz a babád! :)
2009. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 napot vittem rá, ez mind sírással telt, a végén már a magzatvízvizsgálatról is sírva jöttem ki, mert azt mondta a dokim ne is reménykedjek, mert kemény a méhszáj. Mindenki engem bámult mi bajom van. Már a lakásból sem tettem ki a lábam, mert mindenki azt kérdezgette: Még nem szültél meg? De csak jól titkolom. A világ egyik leghülyébb kérdése.

Szóval ez az idegállapot a túlhordással jár, mást nem tudok kívánni, csak kitartást!

2009. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis dolog, nyugi minden rendben lesz. Egy dolog vigasztaljon........frontos ido varhato!!!! Hatha megindul a piciked kifele. Kitartas, jo egeszseget Nektek!
2009. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szegenykem,teljesen egyutt erzek veled,ateltem ugyanezt.

11 nappal hordtam tul a kisfiamat.Teljesen belebetegedtem.

Raadasul engem is az ismerosok keszitettek ki az allando zaklatasukkal.

Szinte egesz nap sirtam,szegeny ferjem is mar teljesen ki volt tolem.

De ne aggodj,hamarosan a kezedbe lesz a kisbabad:)

Konnyu szulest kivanok!

2009. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!