Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek létezik, hogy...

Szerintetek létezik, hogy anorexiás ez a terhes csaj?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony, a karja a lába, csípője. (hátulról meg sem lehet mondani róla, hogy terhes, inkább egy nagyon vékony nőnek néz ki) Közben meg a nagy hasa. Hallom amiket beszél (sajnos akarva-akaratlanul, mert nagyon hangos) itt. Hogy őt stresszelné ha hízna és reméli, hogy nem fog. Meg reméli, hogy a combján nem fog látszódni, oda nem fog hízni. Hát ez engem ledöbbentett. Jójó, nem kell disznóra hízni egy terhességben, de egy ilyen kis vékony kóró, akinek középen egy labda fejlődött, végtagjai mint valami kislányé, az miért foglalkozik terhességben a dekákkal? :(
2011. márc. 8. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Hallom amiket beszél (sajnos akarva-akaratlanul, mert nagyon hangos) itt. "


itt????????????????


szólni kell a védőnőjének ha már ennyi esze van.

Őt magát nem de a babáját nagyon is érinti ha nem eszik rendesen.

2011. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

egyik kolléganőm is ilyen volt


3 kilót hizott összesen,olyan volt mint aki bedugott egy lufit a pulcsija alá...

szegény gyerek másfél kilóval és betegen született:(


a hülye anyja meg azon örült hogy szülés után ahogy lement a viz,kevesebb lett 5 kilóval mint a terhesség előtt...

2011. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az "itt" a munkahelyet jelenti
2011. márc. 8. 15:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet,de attól még,hogy nem akar hízni,nem biztos,hogy nem is eszik.
2011. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Az ő gyereke az ő élete..
2011. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is sovány vagyok és 2o hetesen még van derekam, hátulról nekem se látszik, h terhes vagyok. Annyit zabálok, mint a disznó.
2011. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező! Neki már említetted, hogy ez szerinted nem egészséges? Meg kellene vele beszélned, másképp nem segíthetsz neki :) Az is lehet, hogy cukorbeteg, azért foglalkozik a dekákkal, te se tudhatsz mindent.
2011. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Arról nem beszélve,hogy vannak idióta védőnők,akik ha felszedsz 3 kilót félidőig,már sápítozik,hogy sokat hízott.

Ezen kívül iszonyú idegesítő,hogy a kilenc hónap alatt bárkivel találkozik az ember lánya,a hogy vagytok után a következő kérdés:mennyit híztál?

Falra másztam tőle.Nem tudhatjuk mi van a háttérben,ezen kívül,ha egy vékony kis kóró,ahogy te fogalmaztál,nem is fog máshova hízni,mert ilyen alkat.

2011. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

igen4 ki voltam akadva! jól vagy? mennyit híztál?

dühített de nagyon!

Amúgy az ilyenen már nem csodálkozom, most nagy divat az annyit híztam mint a gyerek súlya!!

Réka, meg a sztárfeleségek után.......

2011. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már miért lenne anorexiás??? Attól, h vékony és figyel az alakjára, még étkezhet úgy, h a magzat semmiben nem szenved hiányt. Én a 28. hétben 2 kiló plusznál járok. A babánk gyönyörűen fejlődik, még nagyobb is picit a korához képest. Mindent eszek, de nem kettő helyett. A mozgástól sajnos el vagyok tiltva, csak feküdnöm szabad, mégis csak a pocakom nőtt eddig. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.
2011. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!