Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek létezik, hogy...

Szerintetek létezik, hogy anorexiás ez a terhes csaj?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony, a karja a lába, csípője. (hátulról meg sem lehet mondani róla, hogy terhes, inkább egy nagyon vékony nőnek néz ki) Közben meg a nagy hasa. Hallom amiket beszél (sajnos akarva-akaratlanul, mert nagyon hangos) itt. Hogy őt stresszelné ha hízna és reméli, hogy nem fog. Meg reméli, hogy a combján nem fog látszódni, oda nem fog hízni. Hát ez engem ledöbbentett. Jójó, nem kell disznóra hízni egy terhességben, de egy ilyen kis vékony kóró, akinek középen egy labda fejlődött, végtagjai mint valami kislányé, az miért foglalkozik terhességben a dekákkal? :(
2011. márc. 8. 15:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem az a furcsa, hogy nem akar hájas lenni a terhesség alatt, hanem, hogy az a legfőbb problémája, hogy nehogy hízik a combjára. :S
2011. márc. 9. 11:49
 12/13 anonim ***** válasza:

35 hetesen utánam fütyült egy melós...

Biciklivel tekert mögöttem, és agyon meglepődött, mikor mellém ért, én nagyon jót nevettem rajta.


Szóval nem biztos, h anorexiás, egyszerűen ilyen alkat.

Az, h miket beszél, persze más tészta, de az orvosa, védőnő úgyis beszél a fejével, ha nem fejlődik rendesen a gyerek.

2011. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Talán,mert combról sokkal nehezebb lesz leadni,mint hasról.Nekem mondjuk vékonyodott a combom terhesség alatt,mert nagyon sokat sétáltam.Összesen 11 kilót híztam,hátulról rólam sem mondtad meg.Két héttel szülés után súlyomnál voltam,azóta még mínusz 7 kiló,és nem tettem érte.Rendesen eszem és iszom,sokat sétálunk,és igény szerint szoptatok.Lehet,hogy rólam is azt mondják anorexiás vagyok....?
2011. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!