Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszélyes és fontos...

Mennyire veszélyes és fontos a magzatvízvétel ha az ultrahangon mindent rendben találtak, de továbbküldtek genetikai tanácsadásra? 19 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem, én sem hallottam sem a közelebbi, sem a távolabbi környezetemben amnio miatti vetélésről, azért is vállaltam be én is. Viszont utánanéztem, hogy miből van ez a 0,5 %-os kockázat, és egyértelműen minden doki (a családunkban két nőgyógyász is van) a magzatburok repedését mondta, semmi más nem lehet... Olyan, hogy a babába szúrnak, vagy fertőzött a tű, stb. ilyesmi rémhírek keringenek a neten, ilyen nincs!
2011. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én megcsináltatam 37 évesen az amniot, csakis a korom miatt.

Nem volt semmi gondunk, maga a viszgálat is annyi kb, mint egy vérvétel.

A kislányom 2 éves.

2011. márc. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát lányok, én sajnos tudok olyat, hogy az amnio miatt elvetélt valaki.A barátnőmmel történt, pár éve, azóta sem heverte ki.

Ennek ellenére én is megcsináltattam most a második babával, mert már 37 éves vagyok.Borzalmas volt.Kétszer szúrtak, rettenetesen fájt(sajnos a méhlepényen keresztül szúrt a doki), a baba majd kiugrotta hasamból.Szóval rossz élmény, de megnyugtató az eredmény és csak ez számít.

2011. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Párommal úgy döntöttünk nem csináltatjuk meg a magzatvízvételt. Ha gond lenne a babával nem fejlődne ilyen szépen. Nagyon szeretnénk ezt a babát, és ő is élni szeretne szerintünk, mert amennyi vizsgálaton túlvagyunk már, és mindig azt mondták, hogy megfelelőek a méretei, súlya, csak sajnos mindig ott volt a háttérben a hematóma. Meg később is vették le a vért. /Van olyan leletem, ami azóta se kapott még meg az orvosom, pedig egyszerre lett levéve a vér az AFPvel.kb.1hónapja/

2011. márc. 10. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!