Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4,5 - 5 hetes terhességnél...

4,5 - 5 hetes terhességnél mit lát már az orvos?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szívhang még nincs, de petezsákot, azt hogy jó helyen tapadt-e meg, azt már látni? Valószínűleg progeszteron hiányom lehet, ezért szeretném mielőbb felkeresni az orvosomat. Kíváncsi vagyok mit tudna már megállapítani.
2011. márc. 9. 06:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Petezsákot, de babát, szívhangot még nem. És lehet, hogy nincs is akkora a terhességed, mint gondolod, ha még nem voltál orvosnál, és nincs semmi problémád, nyugodtan várhatsz 2 hetet.
2011. márc. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen petezsák és szikhólyag volt.
2011. márc. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért vagyok tanácstalan az első dokilátogatást illetően, mert legutóbb megbeszéltük, hogy valószínüleg kicsit kevesebb a progeszteronom a ciklus második felében, mint kellene. Erre utalt a mensik előtti több napos barnázás. És ez ugye a terhesség megtartásában fontos szerepet játszik.

Most vagyok a 12-13. dpo-n és tegnap halvány, de jól látható lett a tesztem. Nem tudom mikor kellene elmennem az orvoshoz.

2011. márc. 9. 08:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp hívd fel még ma az orvosod, hogy van pozitív teszted és kell-e szedned gyógyszert terhességmegtartás céljából!!!
2011. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is több napig barnáztam a mensik előtt, így akkor is barnáztam 1-2-szer, amikor meg kellett volna jönnie (de végül nem jött). Aztán a teszt pozitív lett, de még 1-2-szer előfordult barnázás, így a doki Duphastont javasolt, attól el is múlt! Én is voltam 5 hetesen uh-n még csak petezsák volt, de legalább láttam, hogy jó helyen van. Holnap megyek újra (7 hetesen). Szerintem menj el, ha ez megnyugtat! Illetve ha barnáznál, akkor egyből menj dokihoz, de ezért ne ijedj meg!
2011. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!