Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit fog látni az orvos az...

Mit fog látni az orvos az UH-n 5 hét és 4 napos terhességnél?

Figyelt kérdés
Múlt héten csütörtökön 4 mm-es petezsákkezdeményt látott és, hogy deciduális átalakulásban van a méhem. Holnap már látni fog valamit a petezsákban? Félek, mert áprilisban volt már 1 vetélésem 6 hetesen.
2008. aug. 20. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod az előző kérdést, akkor ott pontosan leírjí a kérdező, hogy mit látott az orvos az 5. héten. Talán látszik majd a petezsák és benne a szikhólyag meg valami pici baba "maszat". Ne izgulj, az előző vetélés nem föltétlen vetíti előre a következő terhesség kimenetelét! Én is elvetéltem az előző babámmal és most mindent rendben találtak, csak ne idegeskedj nem lesz baj, most biztosan jobban odafigyelnek rád. Annyit pihenj amennyit csak tudsz és gondolj szép dolgokra!!!!
2008. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Elolvasom ez előzőt! Félek, mert néha megszűnik a mellfájdalom és duzzadás.
2008. aug. 20. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj egy kicsit lejjebb van. Úgy kezdődik: " Ha az UH-on..."
2008. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megint én. Attól se félj, ha nem mindig fáj a melled, vagy nem mindig érzed, hogy húzódik a hasad. Én is megijedtem mikor nem éreztem, de megnyugtattak, hogy ez normális. Tudod egy terhességnél minden igaz és annak az ellenkezője is. Nem nagyon lehet általánosítani. Csak nyugi, nem lesz baj!
2008. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az uh géptől is függ, hogy mit fog látni a doki. Nekem ennyi idősen csak annyi látszott hogy nőtt a petezsák, majd 6 hét 2 naposan egy másik uh géppel már láttuk hogy ver a maszatkám szíve.

14 hetes kismami

2008. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kicsit megnyugodtam.
2008. aug. 20. 17:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon félek az újabb vetéléstől!!! Mégegyszer nem akarom átélni!
2008. aug. 20. 17:48
 8/8 anonim válasza:
Én is vetéltem,ugyanennyi idős terhes vagyok,féltem én is de már nem annyira.Arra gondolok,hogy kétszer ez a szörnyűség nem történhet meg egy emberrel,és nagyon sok boldog terhes és kismama van a közelemben akik ezt szintén átélték és aztán soha többet!Minden oké lesz,rendben van a Babánk!:)
2011. nov. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!