Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami tippetek hányinger...

Van valami tippetek hányinger és hányás ellen?

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok, iszonyatos hányingerem van és tegnap óta hányok is. Túl sok a gyomorsavam, van valami ötletetek?

Ti mit szedtek gyomorsavra és hányingerre?


2011. márc. 9. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányingerre B1 és B6 vitamint szedtem. Viszont terhesség ideje alatt nem tudom melyik az a savlekötő, amit egy kismama szedhet.
2011. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én gyomorsavra a reenit szedtem.
2011. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A Renit lehet szedni, de nekem pl. nem jött be. Most azt csinálom, hogy nem eszem csak minimális szénhidrátot, fűszeres, olajos ételeket.


Többször egy nap (4-5 ször) és csak apró falatokat, és főként zöldségeket és nem savas gyümölcsöt.


Kitartás, még csak most kezdődik, mi már a 13.hetet nyomjuk és a 6. hétben kezdődött. :-(


De, a babona igaz: Amíg te rosszul vagy, a kicsi jól :-)

2011. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a terhességem első szakaszában gyakorlatilag kefíren éltem, zsemlével. Ezt kívánta a szervezetem. Egyszer sem hánytam.


Gyomorsav lekötésére én is Rennie-t javaslok, vagy néha egy korty kólát.

2011. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen az ötleteket. Rennie-t vettem is gyorsan.

Azt szeretném még kérdezni, hogy B1 és B6 vitamint így lehet külön kérni a patikában? Recept nélkül is adnak?

Köszi a válaszokat.

2011. márc. 9. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
b6 ot tuti adnak, én már vettem azt. De most látom csak, nem mostani a kérdésed, bocsi :)
2014. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!