Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedik a lábatok a 37. hét...

Vizesedik a lábatok a 37. hét körül? Nekem a bokám 3 napja! és mitől fájhat a szeméremcsontom?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyelőre csak a kezem picit. (a gyűrű miatt érzem, meg éjszaka mintha zsibbadna, de nem vészesen.)

A szeméremcsontom nagyon régóta fáj, egyre jobban és jobban, a tágulás miatt, teljesen normális állítólag. kitartást! :)

üdv, 37 hetes

2009. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37.hét körül ha nem olyan nagy foku a vizesedés a terhességgel jár,nincs baj.De ha jelentősen nőt tőlle a sulyod az okozhat problémát.Egyél nagyon sok almát,kivit,mindkettö jo vizhajto.Pocold fel a lábaid ha pihensz,de időnként mozgasd őket.Jo a láb sós vizben valo áztatása is.A szemérem csont kegyetlenül tud fájni,nekem már a 26hét ota fáj.Egy szülésznő mondta nekem,hogy ott alul meglazulnak az izületek,ami kálcium hiány miatt is létrejöhet.Iszom a kálcium pezsgő tabletát,tényleg mintha egy kicsit jobb lenne.
2009. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem pechem van, mert már a 28. héttől kezdve vizesedek :( gyűrűt nem tudok hordani, nem nagyon tudom behajlítani a kezemen az ujjaimon, és csak 1 tavaszi cipő jön rám - és nem nagyon enyhül, bármit csinálok

már beletörődtem, hogy a szülésig így kell kibírni


a szeméremcsont fájdalom normális, a baba már nehéz, nyomja lent a csontokat - gondolom már befordult a babád, mert amikor a fejecskéje lent van, akkor kezd az embernek fájni a folyamatos nyomástól

2009. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fordult még be 35hetesen,és nagyxon fáj a szeméremcsontom.
2009. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!