Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam Uh-on.5hetes...

Most voltam Uh-on.5hetes 6napos vagyok és nem látszott még magzat. A petezsák 20×14mm és szikhólyag is látszott. Nagyon aggódom, mert volt már elhalt terhességem. Ez normális eredmény?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, normális. Attól is függ, hogy látnak-e valamit, hogy milyen gyakorlott a doki, milyen minőségű az UH gép.

Legyél türelemmel...én egy hét múlva visszamennék, hogy megnyugtassanak:)

2009. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hetes lehettem, amikor pozitív lett a tesztem és felhívtam a dokit. Ő azt mondta, hogy majd 1 hét múlva menjek, akkor tuti, hogy látni fogja az embriot.

Szerintem Nálad is fog látszódni, de még várnék a helyedben pár napot, és akkor mennék el újra egy UH-ra.

Nyugi! Ne aggódj! :)

2009. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nyugi nekem 5 hetesen még csak petezsák volt és azt írta a papíromra, hogy embriócsomó sejthető. A 7 héten mentünk már volt szívhang is! Minden rendben lesz pihenj sokat! 32 heteske

2009. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se aggódj én 5hetesen voltam előszőr amikor még csak petezsák volt,szikholyag sehol.Majd 9hetesen mentem akkor már volt szivhang is.

Mondjuk engem eléggé ijesztett a doki hogy nincs szikholyag fene a képét most meg már 4hónaposak vagyunk:)

A petezsák meg a szikholyag szerintem nagyon jó jel.Én drukkolok neked:)

2009. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!