Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST-vel kapcsolatban lenne...

NST-vel kapcsolatban lenne egy kérdésem, ha az eredmény mutat fájásokat, de én nem érzem, akkor ez normális? Még 2 hetem lenne, tudom nem baj, ha már beindul a szülés, de szeretném kihúzni a végsőkig!

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is csak a gép szerint volt fájás, és semmi különöset nem éreztem. A pose-n már okozott az oxitocin keményedéseket, de az is messze alulmúlta a várakozásaimat. A kiírt napon indult be a szülés a magzatvíz elfolyásával.
2009. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a gép úgy szar ahogy van!Nálam pont fordítva történt.Már majdnem hogy lógott belőlem a gyerek,és még mindig nem mutatott ki semmit.

Nyugi a 38.héten szülni már koraszülést sem jelent,sőt legalább nem hízik még két hetet a pocakodba,és könnyebben ki tud csusszanni!

Könnyű szülést,és jó egészséget!

2009. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam a 40. hét elején még mindig nem éreztem a fájásokat, amiket a gép mutatott. Rá három napra megszületett a kisfiam. Egyébként a vajúdás alatt is rajtam volt a ctg, de egyáltalán nem olyan fájásokat éreztem, amiket mutatott. Volt, hogy erősebb fájást éreztem és kisebb értéket mutatott, de volt fordítva is.
2009. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a helyzet, annyiban más hogy nekem még 3 hét van szülésig hátra. Mult vasárnap az első NST-n én is jól meglepődtem mert 50 feletti fájásokat mutatott a gép, amiből én semmit de semmit nem érzek. Én is feltettem a kérdést, de nem nagyon kaptam rá választ, hogy ez akkor azt jelentené e hogy korábban szülök... Remélem nem!!! Nagyon remélem Babóka bent marad még Áprilisig a Drága :) Bocs hogy hozzászólni nem tudtam, csak leírtam hogy nálunk mi a helyzet. Boldog 2 hetet kívánok még így egyben nektek, és könnyű szülést majd. Nálunk meg remélem 3 hét lesz még így egyben Babóval :)
2009. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!