Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Higgyek az orvosnak, hogy...

Higgyek az orvosnak, hogy nincs baj? A petefészkemmel van gond (legalábbis úgy érzem).

Figyelt kérdés

A múlt hónapban a mensesem előtt 1 héttel folyamatosan nyomó érzést éreztem a bal petefészkemnél.Azt hittem talán a beágyazódás,de sajnos nem.Ebben a hónapban megint érzem a héten egyfolytában,jövő hétre nem várom.Annyira zavart,hogy elmentem orvoshoz,de azt mondta,hogy nincs semmi gond(azt mondta,hogy lehet,hogy peteérés miatt van,de az 5 nappal előtte volt és egyfolytában érzem)sztem azért tudta volna ha cisztá lenne,vagy látta

volna,ha gyulladásom volna(nem volt uh).Múlt sz-cs volt pozitiv ovu tsztem,akkor próbálkoztunk is.Mi lehet?


2009. ápr. 17. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Válts orvost de gyorsan.Ha lesz időm leírom én, hogy jártam. Nekem a baloldali petefészkem bánta.
2009. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de csak akkor"érzem",ha ülök
2009. ápr. 17. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam mint te. De ez nem azt jelenti, hogy neked is ez lenne a bajod. Azért leírom hátha tanulsz az esetemből. Nem estem teherbe és orvoshoz fordultam sok kivizsgálás és minden rendben talált nálam az orvos. Kb így ment egy évig. De én is éreztem folyamatosan a petefészkem. Álltalában menstruáció előtt és a menstruáció alatt. Utánna meg mintha elvágták volna. Rengeteg ultrahang és semmi. Minden rendben. Az orvos hülyének nézett azt mondta menstruciós görcsök hiába montam, hogy nem az. Kaptam gyógyszert costibegilt Talán így kell leírni de nem biztos. Akkor rosszabodott a helyzet már lázas is voltam mire a háziorvosm megsajnált és elküldött egy sima vérvételre ahol megállapították, hogy nagyon nagy gyuladás van a szervezetemben és az ő tanácsára orvost váltottam. Nem bíztam a véletlenre a legjobb orvost választottam a városunkban. Még azon a héten megműtött. Laporoszkópiát akart nálam csinálni de hasi műtét lett belőle. A baloldali petefészkem eltávolították mert már nem lehetett megmenteni. Ha időben kezeltek volna nem jártam volna így. Endometriózisom volt amitől ciszták nőtek a petefészkemen és a gyógyszer rá tett egy lapátal a romláshoz. Végül a lombikkal sikerült teherbe esnem.Ott tudtam meg milyen rossz ez a gyógyszer.Esetleg utána olvashatsz az endometriózisnak mert nagyon sok nőnek van ilyen betegsége. De sajnos ezt csak laporoszkópiával lehet megállapítani és meddőséget is okoz.Va ilyen oldal is itt a neten. Megnézheted.
2009. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Én is olvastam ma erről,de a tünetei nem jellemzőek,max csak ez,mert a mensesem is ugyanolyan..
2009. ápr. 17. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
A menszim nekem is ugyan olyan volt. Mindig ugyanakkor jött meg.Teljesen normális volt. Semmi problémám nem volt vele.
2009. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!