Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Probléma-e, ha terhesség...

Probléma-e, ha terhesség alatt nem reggelizek?

Figyelt kérdés
Mióta nem dolgozom nem reggelizem, és most hogy terhes vagyok, még inkább nem esik jól a reggeli, úgy érzem mintha eröszakkal kellene ennem. 9hkm
2011. jún. 3. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Akkor és azt edd, ami jól esik, egészen addig, amíg az orvos nem tanácsol speciális étrendet.


Persze jó, ha egészséges dolgokat eszel főként, de épp az első három hónapban örülni kell, ha van olyan, amit meg tudsz enni. :o)


Jó babavárást!

2011. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor és annyit egyél, amennyi jólesik

Én 9 hetesen max délig tudtam enni,volt hogy 1 hétig vajas rozskenyér volt a menü:-)))

Amikor nagyfiammal voltam terhes, napokig csak epret ettem

2011. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ismeros az erzes en is ezzel a problemaval alltam szemben...ne aggodj, kesobb megjon az etvagyad, de az nem jo ha semmit nem eszel. Ami nekem bevallt keksz vagy babapiskota. Eleg ha egy keveset eszel de egyel valamit. Ha hanyingered van, akkor gyomberes dolgok, gyomberes kekszet is lehet kapni, probald meg. 22 hetes km:)
2011. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne probléma?Én szinte alig ettem az első 8 hétben. Addig nem adta jelét a kis pocaklakó. Mondtam a dokinak is, hogy mivel akkor nyitottuk az üzletet nagyon beletemetkeztem a munkába és néha este ettem csak pár falatot. Azt mondta a kicsi így az Én szervezetemből vonta el a tápanyagot és szedjek vitamint és egyek sok gyümi-zöldséget-salit, hogy pótoljam amit a kicsi elvont! Utána viszont jobban figyeltem az evésre, de így is a reggelim délben volt kb a 24-25.hétig! Utána már 10-kor reggeliztem a szülésig! :D
2011. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:) Nem, nem probléma, ne aggódj.


Én a 8. héttől a 20. hétig hánytam, fogytam 4 kilót a 20. hét végére. Sajnos nemcsak ingerem volt, hanem konkrétan ki is jött minden. Többször borotvaélen táncoltam, hogy befektessenek-e a kórházba (kiszáradás veszélye miatt) vagy nem, mert még a víz is sugárban jött ki belőlem az esetek 90%-ában.


Szóval én nemhogy nem reggeliztem, de amit a nap folyamán megettem, az sem maradt meg bennem. Arra figyeltem, hogy mikor épp nem volt hányingerem, azért a 28. hétig kétnaponta egy Elevitet bevettem. (utána a doki mondta, h nem kell, mert nagy a baba).


A 39. héten 3,5 kg-osan született a lányom, most 3 éves, makkegészséges. :)

2011. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

13:29-es vagyok


Azt még hozzátenném, hogy a reggelim a Győri édes Jó reggelt keksze volt + 1 pohár rostos narancslé mellé!

2011. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2011. jún. 3. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!