Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívritmuszavar probléma...

Szívritmuszavar probléma terhesség előtt/alatt? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Pár éve állapítottak meg nálam szívritmuszavart, ami nem szervi okból adódik, (nincs szívbetegségem, kardiológus igazolta!), hanem pszichés okokból alakult ki! Sajnos még a mai napig van panaszom, viszont szeretnék babát!

Lehet ebből valami problémánk a terhesség, szülés alatt?

Esetleg van valakinek erről tapasztalata?


2011. márc. 16. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy erről egy orvost kéne megkérdezned. De szerintem ha odafigyelsz magadra, és a babára (étkezés, pihenés stb) akkor biztos lehet. Az, hogy utána, amikor már megszületett, és jön az "azért sem" vagy a kamaszkora, lehet hogy nem fog jót tenni a szívednek.

Egyébként nekem is szívritmuszavarom van, nem rég állapították meg. Igazából semmit nem csinálhatnék. Se kávé, se cigi, se zsíros kaják, semmi idegeskedés, fizikai munka... Na de ki tud így élni? Azt egyébként nem mondták, hogy ne lehetne gyerekem.

2011. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a terhesség előtt. Eleinte azt mondták, hogy nincs szervi baj, pszichés. De végül rájöttek, hogy van egy kis elváltozás.A nőknél viszonylag gyakoribb a szívritmuszavar. Nekem a terhesség úgy alakult, hogy sokkal jobban működtünk "ketten". Eltűnt a szívritmuszavar:-)Amikor megszületett a baba visszajött, de abszolút kezelhető volt a terhesség alatt, emiatt ne aggódj!Bátran vállalj babát!
2011. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!