Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23-hetes kismama vagyok! Ti...

23-hetes kismama vagyok! Ti mennyit pihentek naponta? Hogyan oldjátok meg a házimunkát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem sokat tudok pihenni, mert a munka mellett még két helyre járok suliba. Ez három délutánomat veszi el. És még két hónapig akarok dolgozni, pontosabban, most már csak 8 hét. Úgyhogy 31 hetes leszek addigra már. Általában hétvégén szoktam takarítani, de akkor sem viszem túlzásba. Az a szerencsém, hogy a párom sokat segít, sokszor felmos, kiporszívoz és elmosogat, úgyhogy nekem már sokszor csak főznöm kell. Ráadásként mindjárt itt a tavasz és a kerti munka szezonja is elkezdődik.


Jó babavárást

2009. febr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát 23 hetesen, még tele voltam energiával, most, hogy 30 hetes vagyok, kezdek fáradtabb lenni. le kell dölnöm du., mert estére olyan vagyok, mint a mosott sz.r!nehéz a házimunkát elvégezni, lassan apránként...
2009. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor még nagyon fitt voltam ahhoz képest amilyen most vagyok.Most már fáradékonyabb vagyok,de azért még nem vészes.Takarítást mindig szerdán szoktam csinálni,de hát azért szép lassan.Párom is szokott segíteni.Ebéd után mindig lepihenek általába.Van amikor nem,de az ritkán szokott lenni.Boldog Baba várást!

27+4 hetes kismami:)

2009. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még csak 21 hetes vagyok, de már nem dolgozom. Mindenre van időm, minden nap főzök valamit a férjemnek, legyen egy pár jó hónapja... :-)) Nagytakarítást pedig eddig sem csináltam minden nap. Nem viszem túlzásba, inkább olvasok, netezek, sétálok. "Rápihenek" a szülés utáni időszakra. :-)
2009. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!