Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a 4D-s ultrahang...

Meddig tart a 4D-s ultrahang vizsgálat?

Figyelt kérdés

Mi Ceglédre szeretnénk menni, mennyire nézik meg alaposan?

Tapasztalat?


2011. márc. 11. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel őket és kérdezősködj. Én még nem voltam, majd március végén megyünk. 2 helyet hívtam fel akik szimpatikusak voltak árban is, és akkor derült ki, hogy igazából csak az egyik szimpatikus :) Nekem azt mondták, hogy kb 30 perc, de vannak hosszabb vizsgálatok is. Persze pénz kérdése az egész! Ennek a 30 percnek a fele 2d-s vizsgálat a másik fele pedig babamozi. Nagyon rendesek voltak, mert még tanácsot is adtak, hogy mit tegyek, hogy biztosan aktív legyen a babám :) Már nagyon várjuk!
2011. márc. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én most 25 hetes vagyok, szerdán voltam a dokinál és még mindig nem tudjuk a nemét. Később szerettünk volna menni 4D-re, de a doki is azt mondta, hogy nyugodtan mehetünk már, most legalább belefér még teljesen.
2011. márc. 11. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 20 percesen voltunk a 12. és a 27. héten. Mindkettő nagyon nagy élmény volt. 20 percbe belefért a baba korrekt vizsgálata (ez persze 2d-ben megy) és kis mozizás. :)
2011. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, kb félóra-óra. Nekünk Debrecenben 12e-be került, a végén dvd-n megkaptad az egész anyagot. Van benne 2D és 3D-s kis videók. Kötetlen beszélgetés volt, elmondott mindent a babáról, megnézett alaposan mindent, az ujjaktól a lábujjakig. Mi 27 hetesen voltunk (kicsit későn), éppen belefért a lányom :)
2011. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!