Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23-heteske vagyok! Mennyit...

23-heteske vagyok! Mennyit illik adni a szüléskor a dokinak,? havi vizsgálat 8000/ft.

Figyelt kérdés
Nem mondott a szülésre árat,rámbízza.de nem tudom mennyit adjk kb.Nem állunk valami jól anyagilag,meg hát a picurnak is kell. Szeríntetek???
2009. febr. 20. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában úgy van, hogy egy vizsgálat ára x10.

De ha azt mondta, hogy rádbízza, akkor annyit adj neki, amennyit még elbír a családi kassza. Ha ez 10e, akkor 10e, ha 40e, akkor 40e.

Elég tetemes összeget fogsz a végére nála hagyni ahhoz, hogy ne legyen lelkiismeret furdalásod akkor sem, ha egy ajándékkosárral köszönöd meg.

2009. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem max. 40, mert 100-ezret otthagysz majd nála magánrendelésen mire a szülésig jutsz, s miért, 4 hetente 5 perc, szülésnél meg az utolsó órában max. ott lesz.

Én annyit fogok adni.

2009. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hű, elég drága a dokid! Ha nem mond árat, sztem 40-50 ezernél többet semmiképpen ne adj neki!
2009. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4 ezret fizettem magánrendelésre, januártol megemelte 5 ezerre, úgy döntöttünk, hogyha bejön a szülésre, akkor 30 ezret kap még. nem adok többet, így is nála hagytam már 50 ezer forintot. azt hozzátenném, hogy ez vidék, nem Bp. a kórházi szobáért még fizetek majd 20 ezret, és így jövök ki összesen 100 ezerre. (szülésznőt nem fogadok.) valaki szülésért fizet ennyit, de mi nem vagyunk hajlandoak, elég tetemes összeget vontak le tőlünk TB-re az elmúlt évek során, úgyhogy ennyi. szerintem te se vidd túlzásba.
2009. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is 8000.-ot fizetek itt Pesten minden alkalomkor. Megkérdeztem, rámbízta... annyit mondott, hogy ez részéről egy plusz-szolgáltatás, mert bejön szülni ha nem ügyeletes, vagy ha karácsony van stb. Mi úgy gondoltuk, hogy 40.000.- kap, császárnál 10ezerrel többet.

Egy szülésért tízszeres összeget sosem adnék. Mire? Mert jó esetben bejön az utolsó fél-, egy órára?

2009. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
11:46-os!Szia.Kinél fogsz szülni pesten? Én is peten fogok! Szülésznövel hogy állsz?Fogadsz?
2009. febr. 20. 11:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igaza van az előbbi összes hozzászólónak,én havi 6000ret hagyok ott, nem mondta mennyit kér én meg nem kérdeztem, majd eldöntjük szülés után, hogy mennyit adjunk, de ami igaz hogy szülésig még én is megyek hozzá egyszer 34. héten utána 36.-on utána meg hetente, tehát legrosszabb esetben 6szor.Igaz nem az elejétől járok a magánrendelésre mert volt hogy a kórházba mentünk, de akkor is tetemes összeg.31 hetes
2009. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11:46-os vagyok. Az Istvában fogok szülni, dr. Deák Mihálynál.
2009. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 8 E Ft/vizsgálat. 50 E-t adtunk szülésnél (sima szülés volt). 20 E a szülésznő. 11x voltam terhesgondozáson. Ez vidék.
2009. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!