Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jot tesz a babanak ha naponta...

Jot tesz a babanak ha naponta tobbet mozgok mint az elejen? Jobb a mozgas mint a fekves? Nem vagyok veszelyeztetett terhes.

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, idaig joforman csak pihentem egesz nap, nem tul sokat mozogtam, de mar elkezdtem a mozgast, tobb hazimunkat vegzek, szinte egesz nap talpon vagyok,teszek-veszek.persze nem eroltetem meg magamat, es el sem faradok hamar, olyan kis porgos lettem amiota elmultak a rosszulleteim.
2009. márc. 31. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
egészséges mozgás mindig jót tesz, terhességben külöösen (séta, könnyű kirándulás ilyesmi).
2009. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kismamaként úgy hiszem , hogyha már úgyis magzati pozicióba kell feküdniük ezeknek a kis babuciknak , ülve kevesebb a helyük, mintha állnánk. Mindig ezt hiszem , aztán jól-e vagy rosszul?:) De valahogy a kis magzatomnak is jobb , ha megyek , sétálok vagy állok, akkor többet mozoghat ő is , meg mami is :)szerintem óvatosan , de pörögj nyugodtan :))


30 heteske

2009. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom. furcsa a kerdes, tudom de konkretan arra voltam kivancsi hogy jobbat teszek e babonak azzal hogy mozgom ellentetben a nappali fekvessel,lustizassal.gondolom az izmoknak is jot tesz es ezaltal edzettebb leszek mikor szulni fogok, mivel nem leszek olyan mint egy el ernyedt oregneni, aki nem bir
2009. márc. 31. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt vallom, ha egy kismama nem veszélyeztetett terhes, akkor nyugodtan élje a megszokott életét tovább. Persze ez nem vonatkozik a különböző káros szenvedélyekre!! Igen is jobb, ha nem hagyja el magát, hanem végzi a mindennapos teendőit, tesz-vesz..tehát él. Ha fáradtnak érzi magát, lazítson, aztán csinálhatja a dolgait tovább. A terhesség nem betegség, nem kell állandó és túlzott kímélet. Nem szabad a kismamának elhagynia magát. Biztos vagyok abban, hogy én amiatt szültem olyan könnyen minden alkalommal, mert végig végeztem a házi és a ház körüli, kerti teendőimet és egyetlen pillanatra se éreztem azt, hogy amiatt, hogy babát várok, túlzott kíméletre lenne szükségem.
2009. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo:koszonom a megnyugtato valaszodat, teljesen ugy gondolom ahogyan te is.ha valaki vegig lazsalja a terhesseget es nem volna muszaly az bizony erotlen lesz,es nem kis dolog egy babat a vilagra hozni.a parom tulzottan aggodik, nehogy tulhajtsam magam, de amiota mozgom vidamabb is vagyok es jobb a kozerzetem es a babanak is jot teszek.picit megijedtem mert a babam kb 3 napja kevesbbe aktivabb lett,ezert volt az aggodalom
2009. ápr. 1. 08:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Tudod, a kis pocaklakók is megérzik ezeket az időváltozásokat, rájuk is hatnak. Az enyémek is volt amikor szinte egész nap "pörögtek", mint a ringlispir, aztán 2 napig szinte alig mozogtak. Valószínűleg ilyenkor pihenték ki magukat a "buli" után. Próbáld ki ilyenkor, hogy kicsit megbökdösöd, csiklandozod, ahol érzed a babát, biztosan jelezni fogja, hogy jól van. Ne izgulj, ha te jól érzed magad a bőrödben, akkor ő is. Minden jót!
2009. ápr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi, hat mar felebredt a szundizasbol, most mar masodik napja az enyem is porog, ejjel egyfolytaban mocorgott, neha akkorat tud rugni hogy csak na:)
2009. ápr. 2. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!