Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hallhatja a párom...

Porcukormókus kérdése:

Szerintetek hallhatja a párom "szabadfüllel" a kicsi szívhangját a pocakomban?

Figyelt kérdés

Elsőre nagyon kiröhögtem szegényt, mondván, hogy az lehetetlen, de mindkettőnk anyukája a páromnak adott igazat, szerintük lehetséges. Merthogy amikor ők vártak babát kb 35éve, akkor még fatölcsérrel próbálták mrghallani a szívhangot. (anyukámnak ezzel a módszerrel állapították meg az ikerterhességét is)

Szerintetek?


2011. márc. 11. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, az a te szívhangod, szerintem. Pont ott megy egy ér és sokszor még a nővér is azt találja meg. Legalábbis nálam mindig úgy volt, keresgélni kellett és mondták, ez a maga szívhangja, nem a babáé.
2011. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tiédet hallja, hidd el! - valóban lehetséges fonendoszkóppal meghallgatni, de ahhoz nagy gyakorlat kell, nekem sem sikerült mindig megtalálni, pedig mentőn dolgozom... szabad füllel pedig kizárt, hogy hallja a párod!
2011. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy könyvem, terhesség hétről hétre, ahol kb a 24. hétnél írják, hogy ha csend van, és a párod odateszi a fülét, akár hallhatja is a kicsi szívét.
2011. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

100%,hogy hallja,az én párom kb. a 34.héttől szinte minden este meg szokta hallgatni a miénket.Odateszi a fülét,ahol kb.a baba teste van,és tényleg hallja,persze azért csönd kell hozzá.Eleinte a csuklómon közben az enyémet is kitapintotta a kezével,nem az enyém-e,de az enyémnek majdnem a 2x-se volt,amit hallott.

Szóval nem hülyeség.

Ráadásul néha nagyon erősen hallja,mikor a baba teste teljesen a hasfalamnak simul.


37km.

2011. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na tessék!! :)
2011. márc. 12. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
nem írtad mennyi idős terhes vagy, az utolsó hetekben tudom elképzelni, ha épp ideális pózban fekszik a baba... de előtte kizárt!
2011. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet. Én végig próbáltam hallgatni sztetoszkóppal, és ha én akkor nem hallottam, a párod sem hallhatja szabad füllel...
2011. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!