Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felnőtt Okj-s ápoló oktatásnál...

Felnőtt Okj-s ápoló oktatásnál lehetek magán tanuló?

Figyelt kérdés
Október 9re vagyok kiírva szülésre, és nem szeretnék kihagyni egy évet, hogy folytatni tudjam!
2009. febr. 20. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyéni tanrendet küldj el a tanszéknek.
2009. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* egyéni tanrend kérelmet
2009. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Megtudnád magyarázni?
2009. febr. 21. 09:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy kérelem, a lényege, hogy nem kell órákra járnod, vagyis fel vagy mentve az ürák látogatása alól, és egyénileg készülsz fel otthon. Vizsgaidőszakban le vizsgázol,Zh-zol, s ennyi.
2009. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nekünk 6 hét suli 6 hét gyakorlat a klinikán van! Ez nem egyetem vagy főiskola, hanem középiskolai képzés OKJ felnőtt oktatás! Szeptemberben szülnék, és novemberben megyünk gyakorlatra a házi orvoshoz két hétre, a belgyógyra 2 hétre, sebészetre 2 hétre! Az jó lenne ha meg lehet csinálni, mert nem szívesen bízom másra a picit! Otthol tudnék készülni, a gyakorlatokat meg letölteném valamikor! Arra gondoltam, hogy beszélek az ügyvédemmel, hogy mit tegyek, de a te ötleted nagyon tetszik!
2009. febr. 22. 08:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Hová jársz?(én is ugyan ie.lyen heelyzetben vagyok mint te elsős okj-s ápoló 11 hetes kismami)
2009. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én főiskolát végeztem, mellette felvettem egy okj-st.(Okj-sen voltan egyéni tanrendes) Nekem kivitelezhető volt, abszolút támogattak a tanárok. CSak a tanszékvezető asszonynak írtam egy levelet, leírtam az indokot, volt két tanár akivel a gyakorlatokat másképp kellett megbeszélni, hogy mindkettőnknek jó legyen, de sikerült.
2009. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Melyik suliban vagy ?


(Ott kénbe megkérdezni)

2019. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha kérvényt írsz

biztos megengedik

2019. febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!