Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanuló kismamik vannak itt?

Tanuló kismamik vannak itt?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok, vizsgaidőszak van ugye. Szedtek valamilyen agyserkentő vitamint? Én eddig mindig Bilobilt szedtem, de azt nem tudom, hogy lehet-e.
2010. jan. 9. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 22hét2napos vagyok és szintén tanulok,vizsgaidőszakom van!

A kérdésedre sajna nem tudok válaszolni,mert én elötte sem szedtem soha semmit,de szerintem,ha a betegtájékoztató nem írja,hogy nem szabad akkor vehetsz be!

Én idén már végzek is,juni közepén államvizsga!

Te hova jársz és,hogy bírod pocakkal?

Vigyázz magadra és ne idegeskedj a vizsgák miatt!

2010. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Debreceni Egyetem angol szak távoktatásos (levelező). Nekem is ez az utolsó évem. Május 11-re vagyok kiírva, úgyhogy államvizsga csak augusztusban vagy szeptemberben lesz. Nagyon jól bírom a dolgokat. Az érdekes, hogyha tanulom az angolt, akkor le sem áll a pici, csak mozog és mozog. Kíváncsi leszek, hogy szeretni, vagy utálni fogja.

Te hova jársz?

2010. jan. 9. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Én Győrbe járok a tanító képzőre,ott végeztem 2008-ban és most másoddiplomán vagyok fejlesztési és differenciáló pedagógián!De Veszprémben élek.

Én május 13-ra vagyok kiírva!

Sajna én nem tudom halasztani az államvizsgát,mert nincs már alattunk évfolyam akikkel meg tudnám csinálni:(

Lemennek a vizsgák és elkezdem tanulni a záró tételeket,védőnő ezt javasolta!

Szerintem tök klassz,hogy már most hall idegen nyelvet a Babud,szerintem tetszik neki!

Ti tudjátok már a nemét?

2010. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Igaz már szültem, de 16 hetes terhes voltam mikor államvizsgáztam. Én nem szedtem semmi agyserkentőt.

egy kalappal a vizsgákhoz! :)

2010. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a másoddiplomám. Magyar-angol szakon végeztem a Nyíregyházi Főiskolán.

Kisfiú lesz. Már a 12 hetes UH-n mondta a doki, ha tippelnie kell, akkor azt mondja, hogy fiú. A 18 hetesen meg azt mondta "Tuti fütyi és ez nem változik." Ti tudjátok már?

Utolsónak: Köszönjük a biztatást!

2010. jan. 9. 21:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok,Ági.

Tegnap már nem tudtam visszanézni az oldalra.

Mi még nem tudjuk a nemét,a 18hetes UH-on kifogtam egy bunkó dokit,aki annyit mondott,hogy nem tűnik fiúnak,de még nem tudja!Most szeretnénk majd menni 4D-re.

Ti voltatok már,vagy szeretnétek menni?

Vigyázz magatokra!

2010. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia, en is suliba jarok, de nem szedek semmit. Kerdezd meg a dokidat, hogy arthat-e a vitamin, en addig nem szednem. Sok sikert a vizsgakhoz!


34 hetes km

2010. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt csináltam a fősulit, majd a lányom 8 hónapos korában államvizsgáztam. Akkor nem szedtem semmit, de most Omega3-at szedek (dm-ben saját márkában olcsó), amig tulajdonképpen halolaj. Keress rá a google-ban, nagyon sok leírást találsz és terhesek is szedhetik, sőt!! A babának nagyon jót tesz, "okosító" vitaminnak is hívják. Még nem született meg a kisfiam, de én is nagyon kíváncsi leszek, mennyit számít! Az én agyam minden esetre mostanában úgy vág, mint a beretva, pedig eddig olyan voltam, mint egy zombi - én az omega3-nak tudom be. Továbbá ajánlom vizsgák előtt a barnarizst, illetve a zöldségeket. Sok sikert a vizsgáidhoz és kellemes babavárást!
2010. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Terhesség alatt is nagyon jó dolog ha szeded az omega3-at mint itt az előttem lévő válaszoló írta. Nagyon egészséges, és ajánlják is, még szoptatás alatt is.
2010. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Holnap megyek dokihoz és megkérdem, hogy mit ajánl.

Nekem magándokim van és ő 4D-t 30 hét körül szokott csinálni, azt mondja, akkor látszik igazán szépen az arca. Nem akarok sztk-ba menni, mert ott találkozhatom saját diákkal is (25 éves vagyok, a saját diák azt jelenti, hogy 14-17 éves korig terhes).

Aki tanul, mindenkinek egy kalappal a vizsgákhoz, valamint, mindenkinek boldog babavárást!

2010. jan. 10. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!