Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusra kiírt kismamik,...

Márciusra kiírt kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Van akinek még rajtam kívül semmi jele annak, hogy ki akarna jönni a babója? Ti melyik időpontot nézitek? A menstruáció szerintit vagy az ultrahangon lévő méretek alapján kalkuláltat?
2011. márc. 13. 13:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Még egyben. :)

A uh szerinti időt nézzük, mivel nem középidőben történt a fogantatás, már majdnem mensiznem kellett volna, mikor összejött a kismanó.

Még semmi jele, hogy a fiatalúr kifelé igyekezne, teljesen zárt a méhszáj, megvan a nyákdugó (legalábbis én nem láttam semmi erre utalót), a lepény még mindig teljesen homogén, nem kezdett el meszesedni, jóslófájásaim eddig talán 3x voltak, 1-2 percre. Mindenki azzal vigasztal, hogy a fiúk lustábbak... :)

Őszintén szólva, én már nem találom annyira idillinek ezeket az utolsó heteket, nagyon gyorsan kimerülök, dagad a lábam, sokat kelek fel éjszaka is, nehéz mozogni a nagy pocakommal.

Annak örülök, hogy semmit sem hagytam az utolsó pillanatokra, minden kész, már tényleg csak a babára várunk, na meg a dokira, mert éppen szabin van.

Veletek mi újság?

2011. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Szia, én elvileg keddre vagyok kiírva. Ez az ultrahang szerinti időpont, a menstruáció szerinti 21-e lenne. Néha vannak jóslóim, napi 2-3, de amúgy semmi jele sajnos, hogy kijönne. Te mikorra vagy kiírva?
2011. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Menstruáció szerint 18, UH szerint 11. Még nekem sincs semmi jel, pont úgy van minden, ahogy leírtad kedves első, csak a dokim elvileg nincs szabin.


Már nagyon türelmetlen is vagyok, hogy hogy néz ki, van e haja (ha hinni lehet a gyomorsavas babonának, akkor vállig érő lesz), mi még a nemét sem tudjuk, meglepetést akartunk. Nagyon sokat mocorog, de a hasam keményedik időnként. Viszont sok hozzáértő szem szerint még egyáltalán nincs leszállva, de az arcomon már látszik. ???


A melegfront mindenesetre nem segített...

2011. márc. 13. 15:33
 4/30 A kérdező kommentje:
A kedd nagyon jó időpont, a férjem úgy örülne, ha nemzeti ünnepen születne a csemetéje. SOTE 2-n szülök majd, ti?
2011. márc. 13. 15:36
 5/30 anonim ***** válasza:
14.49 vagyok. Én Hollandiában szülök majd. :) Azt mondják, a szex beindíthatja, hát én napok óta fűzöm a férjem, de ő nem meri, mert itt nincs méhszáj vizsgálat, és fél, ha nyitva vagyok, nehogy valami bajt csináljon. Vááá, lennénk már túl rajta.
2011. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ma reggel bevetettem a szexet, nem segített. Csak akkor "hat", ha érett rá a méhszáj... úgy látszik még április 1-én is bent lesz a kisbabánk. :(
2011. márc. 13. 17:33
 7/30 anonim ***** válasza:
Na nekem meg megszületett dec.31-én, az se jobb... március 24-re voltam kiírva. Jó neki odabent, ha gond lenne, úgyis megindítanák...
2011. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, remélem jól vagytok és szépen cseperedik azóta a babád.
2011. márc. 15. 13:18
 9/30 anonim ***** válasza:

:) Köszi, jól van. 1070-nel született, de most már 2380 gramm.


Kívánok mindegyikőtöknek ilyen egészséges, gyönyörű, jól szopó babát, mint anilyen a miénk! :)

2011. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok! UH szerint 22, mensi szerint március 26-ra azaz jövő szombatra vagyok kiírva. Semmi tünet, semmi jósló (korábban egy volt összesen) babám sokat mocorog.

Nekem semmi jele annak, hogy ki akarna jönni, de még van másfél hetem, és ahogy érzem a dolgot, nem kizárt hogy ráhúzunk még majd egy hetet...

Azóta nálatok, vagy a többi válaszolónál van valami fejlemény? :)

2011. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!