Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak szerintem tapintatlanság...

Csak szerintem tapintatlanság megkérdezni, hogy tervezett volt-e a baba?

Figyelt kérdés

Természetesen nem a védőnőre, és az orvosra gondolok, mert ott nyilván van jelentősége, hogy pl. gyógyszer mellett esett-e teherbe a kismama. Ismerősöktől, barátoktól kaptunk már ilyen kérdést, és olyan furán jön ki szerintem. Én legalábbis biztos nem kérdeznék ilyet.

Terveztük, nagyon vártuk az első babánkat is, és most a tesót is. :)


2011. márc. 16. 13:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Látom ezek szerint nem csak nekem szegeznek ilyen érdekes kérdéseket! Furcsa, de végül is mindegy!

Köszi mindenkinek, és sok boldogságot a gyerkőcökhöz! :)

2011. márc. 16. 20:26
 12/12 anonim ***** válasza:
Külföldön élünk, azt hittem ez csak itt szokás, mert szinte mindenki megkérdezte mielőtt gratulált. Érdekes. Nem is gondoltam volna, hogy otthon is megkérdezik ennyien. De szerintem is tapintatlan.
2011. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!