Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama aki majus...

Van itt kismama aki majus 24-re vagy valamikor kozeli idopontra van kiirva?

Figyelt kérdés
Mikor kezdtek keszulodni? Babaholmik mar megvannak?
2011. márc. 16. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Júni 3-ra vagyunk kiírva. Április közepétől kezdünk komolyan készülődni, vásárolni. Májusra szeretném, ha már minden készen lenne. Eddig csak mellszívót vettem, meg 2 db ruhát, illetve a szoptatós párnát rendeltem meg. Uszokiban szülök. Nálatok mizu?
2011. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En majus 24-re es hat meg nem sok minden van,csak par kisruha...:) De gondolom meg nem vagyok elkesve... Nagyon hamar sem szerettem volna,de most mar azert a 7.honapban,mar el kene kezdeni mindent beszerezni,mert nagy pocival sincs igazan kedvem menni...:) Kislanyt vagy Kisfiut varsz?
2011. márc. 16. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Kisfiú lesz, Márton. Nálatok? Szerintem sem vagy elkésve, én sem kapkodom el a dolgot, bár ami azt illeti, nem is árt ha mindent 3x megnéz az ember, hogy hol olcsóbb. Mi még áprilisban megyünk bababörzére, addig nagyon nem is akarok venni semmit, a program meg, hogy mikor mit veszünk, már készen van. :) Csak teljesíteni kell.
2011. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én május 20-ra vagyok kiírva,mivel második baba,már majdnem minden megvan bár ruhákat újakat kellett venni mert most kisfiam lesz,a nagyobbik meg kislány.:-)Még pár zoknit,cipőcskét,sapit kell vennem a babának.magamnak a kórházi cuccokat a héten kezdtem megvenni a patikában de még hálóingeket akarok venni majd április elején,aztán összepakolom a csomagomat.

Szerintem nem vagy elkésve,de tényleg jobb időben,mert a végén már nagyon kényelmetlen lesz mászkálni a dolgok után.

Jó babavárást és könnyű szülést kívánok!

2011. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Május 25. Kislány :-)

Hétvégén kimostam a ruhácskáit, ki kéne vasalni lassan. Nekünk sajnos majdnem mindent vinni kell a kórházba, mert semmit nem adnak, sem a mamának, sem a babának.

Be kellene már pakolni a bőröndbe :)

Sajnos a szobácskája még nincs kész, lehet, hogy nem is lesz még pár hónapig, úgyhogy az első időkben lehet a nappaliban rendezkedünk be neki. De legalább közelebb lesz hozzánk.

Már szinte mindent megvettünk, én nem bírtam várni sokáig!

2011. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1.-nek...: nekunk is kisfiu lesz,neve meg nem biztos,de nem is nagyon akarnam kiirni ide mert mar sokan itt mondtak,hogy miert nem magyar neve lesz a kicsinek...:( es elso babat varod? en igen...:) es meg el sem hiszem...nem felsz a szulestol?
2011. márc. 16. 22:29
 7/9 A kérdező kommentje:
19:20 ...hat igen ugy legalabb az alap megvan,a feherek meg ezek a semleges szinek...:) en is boldog babavarast kivanok neked:)
2011. márc. 16. 22:30
 8/9 A kérdező kommentje:
19:47...: hat en sem nagyon birtam meg birom a varakozast csak mindenki a babonaval jon...bar en nem vagyok babonas megis belem beszeltek..:) de nembaj,majd most kielvezem:) koszi a valaszokat...:) Boldog babavarast!!:)
2011. márc. 16. 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Én máj.25-re vagyok kiírva, és kislányt várunk!

A terhesség elejétől minden hónapban vettünk valami, így már csak a papír pelenkák vannak hátra. Hétvégén elkészült a gyerekszoba is :-)

2011. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!