Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-14 hetes terhesen ha a...

13-14 hetes terhesen ha a babám esetleg meghal, akkor azt honnan fogom tudni? Mik a jelei? Vannak egyáltalán ilyenkor tünetei?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 05:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
vannak tünetei, ne aggódj annyira ütősek, hogy biztos fel tűnne a dolog, de ne izgulj, nem lesz semmi baj
2009. febr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Vannak tünetei,nagyrészt!Nekem sajna volt több is:(De volt olyan is hogy 12 hetesen nem volt tünet,véletlen vettem észre egy csíkot a lábamon,azt is úgy hogy leettem magam,és ahogy töröltem le a lábam,vettem észre,hogy miért is nem jön le...Semmi sem történik véletlenűl.De Te ne gondolj ilyenekre,azért sem írok tüneteket,nehogy bevonzd!Nem lehet nem észre venni ha vmi gubanc van.Vigyázz Magatokra,sok sikert!
2009. febr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem aggódom fölöslegesen csak kíváncsi voltam. Mondjuk tényleg jobb, hogy tüneteket nem irtatok az ember hajlamos bebeszélni magának dolgokat.
2009. febr. 24. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!