Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hetes kismama vagyok, a...

35hetes kismama vagyok, a farcsontomtol kezdve a csipömig (szemeremcsontom) mindenem fäj az utobbi napokban, föleg ilyenkor este mär alig birok felkelni ha leülök! Ezek a täguläsnak a jelei?

Figyelt kérdés
A magneziumot dokim javaslatära meg 1 hetig szedem,teät a multhet elkezdtem inni(szinten dokim javaslatära)
2009. márc. 13. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem hiszem. Hasonló fájdalmaim nekem is voltak a 35. hét táján, bár nem tudom mi okozza. Az viszont tuti, hogy teljesen zárt méhszájjal mentem szülni a 40. héten. Szerintem nincs összefüggés.
2009. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Igen. Én egy nagy ún. fitness-labdán szoktam üldögélni itthon és akkor enyhülnek a panaszok. A gyógytorna is sokat segített, de azt most hagytam abba. A kíméletes mozgás segít, legalább is nálam segített. BOldog babavárást!

Szintén 35 hetes

2009. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19.57-es vagyok. A méhszáj nálam is teljesen zárt, csak a csontok is tágulnak egy picit. Nem mindenkinél okoz fájdalmat.
2009. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a välaszokat!Nekem is van labdäm,es azon szoktam ücsörögni,es tornäzni.järtam fizioteräpiära es ott tanultam a gyakorlatokat,de sajnos az csak addig segit nekem meg csinälom a gyakorlatokat!

nektek is szep babaväräst kivänok

2009. márc. 13. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!